ARTCOP WYROBY Z PLEXI - WARSZAWA

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

ARTCOP WYROBY Z PLEXI - WARSZAWA
0 0 6 1

Opinie o ARTCOP WYROBY Z PLEXI - WARSZAWA

OBURZONY

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Przesyłki towaru w cenach oderwanych od rzeczywistości. Człowiek zamawia np. towar za 50 zł i za przesyłkę płaci prawie 30 zł.! Czy takie praktyki stosuje szanująca się firma???? Koszt małej paczki w firmie kurierskiej wynosi około 15 złotych, ale nie w firmie ARTCOP. W tej firmie musisz zapłacić dwa razy więcej. Dlaczego??? Każdy trochę myślący człowiek domyśli się dlaczego. A teraz wisienka na torcie. Jeśli napiszesz im w emailu, że nie podoba Ci się ten fakt, że musisz płacić u nich za kuriera dwa razy drożej niż cena rynkowa, to co zrobią??? Anulują Ci Twoje zamówienie! Tak dokładnie, anulują Ci Twoje zamówienie! TAK DZIAŁA FIRMA ARTCOP Z WARSZAWY ( www.sklep-artcop.eu) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY I RADZĘ UNIKAĆ Z NIĄ KONTAKTU.

Zostaw opinię o ARTCOP WYROBY Z PLEXI - WARSZAWA - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTCOP WYROBY Z PLEXI - WARSZAWA