spaw Group KONRAD

Opinie o spaw Group KONRAD

Spawacz alu

Oszust juz kiedyś było pisane o nim tak rok temu wystawia ogłoszenia ma nadzieje iz w ten sposób zdobędzie certyfikaty które pózniej przerobi Wałek jak h...........j kiedyś udało mi sie zdobyć numer do niego powiedziałem iz nie wysle cv puki mi nie udowodni w jakis sposób zdjecia umowa itp Przekazałem ile mam lat doswiadczenia gdzie robiłem itp odp. JEST PAN DLA MNIE ZA DOBRY Dziękuje mam nadzieje iz dało to wszystkim do myślenia Cwaniaczek

Zostaw opinię o spaw Group KONRAD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spaw Group KONRAD