Carreira Industrial Personnel GmbH

Opinie o Carreira Industrial Personnel GmbH

spawacz

omijać z daleka 2 lata robiłem , jak maja sraczke i braki to dzwonia i blagaja zeby jechac a i kasą nencą , później jak przestój to nawet telefonu nieodbierają , ogólnie shit nie firma .....2 lata z życia zmarnowane .pozdro...

diabel

koledzy ja k najdalej od tych zlodzieji i oszustow a w szczegulnie od pana jan hic on was pusci z torbami

Marek

Nie polecam tej firmy ma ją słowak JAN HIC cwaniak i oszust byłem od nich z chłopakami na budowie w Niemczech Brunsbuttel Covestro umowa na miejscu najniższa niemiecka umowa stawki miały być po 15 okazało się po 14 powiedział że za niedziele zapłaci po 19 zapłacił po 14 i przy każdej wypłacie po 250 euro brakowało kwatery bez pralki zimno w mieszkaniach do pracy swoimi autami praca cały dzień w maskach z tlenem robota wymiana rurociągów w kwasach praca ryzyko życia nie polecam oszust.

Radek
@Marek 27.12.2017 22:37

Piszesz ze miało być wszystko w netto czy brutto?można jakies namiary do Ciebie bo mamy jechać do ich firmy i nie chcemy niespodzianek.

Zostaw opinię o Carreira Industrial Personnel GmbH - Niemcy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carreira Industrial Personnel GmbH