Carreira Industrial Personnel GmbH

Niemcy

Carreira Industrial Personnel GmbH
0 0

Opinie o Carreira Industrial Personnel GmbH

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marek

Nie polecam tej firmy ma ją słowak JAN HIC cwaniak i oszust byłem od nich z chłopakami na budowie w Niemczech Brunsbuttel Covestro umowa na miejscu najniższa niemiecka umowa stawki miały być po 15 okazało się po 14 powiedział że za niedziele zapłaci po 19 zapłacił po 14 i przy każdej wypłacie po 250 euro brakowało kwatery bez pralki zimno w mieszkaniach do pracy swoimi autami praca cały dzień w maskach z tlenem robota wymiana rurociągów w kwasach praca ryzyko życia nie polecam oszust.

Zostaw opinię o Carreira Industrial Personnel GmbH - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carreira Industrial Personnel GmbH