MASTERDACH TRACZ
counter
1 2 6 5 1
Stefan Nowy wpis

Tak sporadycznie korzystacie z forum a ponieważ interesuje mnie praca w firmie stąd moje zainteresowanie

stefan Nowy wpis
@Stefan

omijaj szerokim łukiem, chyba że szukasz wrażeń

Edward Nowy wpis
@stefan

Dlaczego radzisz omijać firmę? Pojawia się tu mało wpisów, więc Twoje uzasadnienie byłoby na pewno bardzo pomocne dla innych użytkowników forum. Podaj proszę więcej szczegółów, jestem ciekaw dlaczego masz takie zdanie o MASTERDACH.

Leslaw Nowy wpis

Domyślam się że boli ale wasza firma to dno. Odradzam omijajcie szerokim łukiem tych cwaniaków. Zimną cieplej na dworze, a patrząc na warunki to lepiej jest w toalecie publicznej.

Lechu

Pracowałem w tej firmie przez krótki czas. Niestety warunki pracy tragedia. Zimno, brudno, chłodno. Szef nic nie inwestował w warunki pracy. Nie wspomnę o tym, że pracuje się na czarno. Zapomnij o czymś takim jak zus i świadczenia. Ogólnie to wielka porażka, walka o każdy dzień, oczekiwanie na pieniądze.... Jak szukacie roboty to już lepiej iść na strefę w pobliżu albo na Wrocław.

Lukasz pracownik od 3 lat
@Lechu

Lesio zachowales sie jak ostatnia łajza. Pracowales jal chciales kase zawsze miales na czas. Zaliczki brales ktorw do dnia dzisiejszego niesplaciles a takie smieci piszesz. Poco Ci to. Buble spawales wieczne poprawki po tobie byly nikt ci zlotowki niepotracil. Dureń jestes bo poszedles do konkurencji a miales dobra spokojna prace Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MASTERDACH TRACZ - Bielawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MASTERDACH TRACZ