MASTERDACH TRACZ

Bielawa

MASTERDACH TRACZ

Opinie o MASTERDACH TRACZ

Lechu

Pracowałem w tej firmie przez krótki czas. Niestety warunki pracy tragedia. Zimno, brudno, chłodno. Szef nic nie inwestował w warunki pracy. Nie wspomnę o tym, że pracuje się na czarno. Zapomnij o czymś takim jak zus i świadczenia. Ogólnie to wielka porażka, walka o każdy dzień, oczekiwanie na pieniądze.... Jak szukacie roboty to już lepiej iść na strefę w pobliżu albo na Wrocław.

Lukasz pracownik od 3 lat
@Lechu 21.12.2017 14:04

Lesio zachowales sie jak ostatnia łajza. Pracowales jal chciales kase zawsze miales na czas. Zaliczki brales ktorw do dnia dzisiejszego niesplaciles a takie smieci piszesz. Poco Ci to. Buble spawales wieczne poprawki po tobie byly nikt ci zlotowki niepotracil. Dureń jestes bo poszedles do konkurencji a miales dobra spokojna prace Pozdrawiam

Zostaw opinię o MASTERDACH TRACZ - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASTERDACH TRACZ