MSI - Marine Service International

Gdynia

MSI - Marine Service International

Opinie o MSI - Marine Service International

Posiadacie jakieś informacje związane z MSI - Marine Service International? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

hajkus

witam moge dostać jakiś namiar na firmę ?dziękuje

Jak wyglądają dziś zarobki w MSI - Marine Service International? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

zdzich

mazut i chemia. nie jest to jakies duze stezenie ale sawsze to cos

@zdzich 03.12.2017 10:51

Przed rozpoczęciem beda plukac system napewno, tez sie tam wybierasz ?

anonymous
@Buli 03.12.2017 11:49

juz jest wszystko po plukaniu ale rury sa tak zapchane dlatego trzeba je zdejmowac i czyscic. potem zakladac z powrotem.

Rick
@anonymous 04.12.2017 11:19

Wiadomo kiedy konczy sie produkcja na statku?

Buli

Witam ktos sie orientuje jaka stawka dla pipe fitera?

zdzich
@Buli 02.12.2017 18:21

3600 na burcie. a powiedzieli ci ze te rury ktore beda sciagac na procesie sa radioaktywne?

@zdzich 02.12.2017 19:39

Nie wiem o co chodzi, mozesz cos przyblizyc ? Jak radioaktywne? Co bylo w tych rurach?

bylem tam

to to nic. teraz jest na statku 80 osob a po nowym roku ma byc 120. juz teraz nie ma miejsc i po trzy osoby w kabinie. a suez to masakra. w 6 na lozkach pietrowych jak w szpitalu.

olo

na maurytani fpso to jakas porazka. karaluchy na mesie i kuchni i w niektorych kabinach

RS
@olo 01.12.2017 16:25

Na jakiej pracy jestes i jakie pieniadze ? Pozdrawiam

zainteresowany

co wieice o tej firmie bo dochodza mnie sluchy ze cos jest z nia nie tak

Zostaw opinię o MSI - Marine Service International - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSI - Marine Service International