Opinie o MSI - Marine Service International w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MSI - Marine Service International. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MSI - Marine Service International o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSI - Marine Service International w Gdynia

Czy w MSI - Marine Service International wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Wojtek Nowy wpis

Stawki mocno obniżone, kontrakty za długie. Pracujący tam ludzie, którzy są z firmą już 1000 lat nie mają i nigdy nie, mieli większych ambicji więc siedzą za marne stawki razem z Polskimi Foremani którzy,uważają się za bogów. Łącznie idealnie stwarzają atmosferę w pracy na poziomie mułu bagiennego. Jeśli, chodzi o firmę ze strony biurowej to najprostsze zadania stają się problemem, ale za to płaca na czas. Jeśli, zaczynasz karierę na „morzu”, polecam jak najbardziej, ale nie za długo, bo umęczysz się psychicznie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w MSI - Marine Service International odbywa się również w języku angielskim?

HS Nowy wpis

Rozmowa po polsku.Płaca słaba a wymagania duże. Odradzam

Życzliwy

MSI po przejęciu przez dunòw z TPO to już nie ta sama firma. Nowe szefostwo obcięło stawki o połowę bo tylko zysk i marża jest dla nich najważniejsza. Ogólnie to wyzysk. Pracownicy mają umowy kontraktów i żeby wyjść na swoje nie płaca podatków ani ZUS. Także po skończonej rotacji pozostawieni sami sobie. Nie polecam. Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MSI - Marine Service International spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Zofia

Ile trwa kontakt i ile dostaje się na rękę za miesiąc?

Wojtek

Witam. Nie zauważyłem włączonego słownika stąd te błędy, dlatego teraz napiszę raz jeszcze dla tych co myślą, że jadąc na kontrakt się leży i nic nie robi A 15go wypłata pojawia się na koncie. Każda praca jest ciężka i nie jest to praca za biurkiem jednak podejmując ja w MSI nie trzeba się martwić czy pieniądze pojawia się, czy też nie. Zawsze są na czas nie ma z tym problemów a chyba wszyscy mieli do czynienia z firmami które mają opóźnienia w płatnościach i nie mam na myśli opóźnień kilku dniowych. W każdej firmie znajdzie się "czarna owca " czy to z prowadzących czy też z pracowników jednak są eliminowani dla dobra wszystkich. Komentarze poniżej niestety muszą należeć do Cwaniaków którzy należą do tej drugiej grupy którzy jadąc do pracy myśleli że ktoś za nich będzie robił A oni będą walić w.... Na większości Projektów są ludzie którzy robią co w ich mocy żeby kontrakty mijały bezproblemowo. Pozdrawiam normalnych ludzi :))) A nie slizgaczy.

Jasiek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy tylko czy będzie lepsza?

Wojtek Msi

Witam jezeli ktos m a dwie lewe rece to sie nie dziwie!!!powietrze zawsze mozna zalatwic na zmiany mozna robic poprowadzic rekawy tez nie problem. Sluchajac takich komentarzy az mnoe trzesie.... kazdy z nas robil w mazucie nikt za nas tej coezkiej prqcy nie zrobil wiec albo sie chce zaroboc albo nie a jak ktos jest bananem to sorry. Do mamusi i tulic

S.d
@Wojtek Msi

Witam Wojciecha niestety z przykrością musze cie uświadomić ze musisz wrócić się do szkoły podstawowej bo piszesz jak potłóczony niedorozwój a z tego co wywnioskowalem z twojej wypowiedzi to jeteś opsrany po pachy i ciągniesz kiełbasy wszystkim na bórcie pozdrawiam

Laskoviak
@Wojtek Msi

Mierzyłeś ty swoje IQ?

Ryj
@S.d

Wz totalna porazka nie nadaje sie nawet do karmienia ptakow,pozdrawiam Normalnych z Nautipa

Laskowiak

Jeśli dzwonią do was z ofertą wyjazdu do Gabonu na cleanera - nie jedźcie. Wrzucą was do zbiornika, gdzie jest zaduch i upał, że wytrzymać się nie da z czarnymi ( tylko polacy i czarni pójdą do takich robót) i będziecie szuflować grubą na pół metra warstwę mazutu szufelką ogrodniczą xD. Już kilku tutaj odpływało, a jeden co się poddał został wrzucony na deck na radyjko w nagrodę, a reszta musi ciężko zasuwać. Każą wam ciągać na koniec świata 2 dodatkowe torby po 25 kilo z jakimiś pierdołami, w ktore można by i dobrze zaopatrzyć się na miejscu, że bedziecie mokrzy już w trakcie podrozy. Na miejscu już 3/4 żałuje, że przyjechała a 1/4 myśli jak uciec bez konsekwencji. Z braku chętnych myślą jak zostawić tych co tu przyjechali. NIE POLECAM! Moje sugestie dla MSI - Marine Service International: Nie brnąć na siłę w tego typu, nieludzkie i niezorganizowane prace Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być lepiej zorganizowanym.

Zaj****cie Silna Psychika
@Laskowiak

Jezeli macie dwie lewe rece do pracy lub chcecie przyjechac na FPSO tylko po to zeby dostac ladny wpis w kasiazeczke to faktycznie lepiej nie jedzcie. Jestesmy na samym rowniku to ciezko zeby w zbiornikach ladunkowych bylo chlodno. Oprocz "szufelek ogrodniczych" sa tez lopaty dla prawdziwych mezczyzn tylko jak ktos czeka az mu sie wszystko poda do reki i nie potrafi przygotowac sie do pracy to niech sie bawi szufelka. Nikt nie popycha progresu wiadomo ze w takich warunkach nikt metrow nie pociagnie. Jak ktos nie daje rady to zawsze jest mozliwosc wyskoczyc ze zbiornika na dzien lub dwa jako tank guard ale jakos ludzie sie radia boja :D Klient z dnia na dzien zazadal ludzi do pracy i nie bylo czasu wysylac calego sprzetu kontenerem bo statek juz dostal kolejny kontrakt i liczy sie czas, a nikt nie bedzie placil ludziom za to ze beda siedziec i czekac na sprzet. Te wszystkie pierdoly w torbach wymagane na soft start, takie jak kaski lampki kombinezony kalosze skrobaczki ect, wszystko musi miec certyfikat ISO do pracy w zbiorniku (FPSO najwyzsze standardy bezpieczenstwa) w dzikim afrykanskim kraju takie rzeczy sa nie do zdobycia. W nastepnych tygodniach sprzet juz przyjezdza kontenerami. Nikt nie kazal nosic tych toreb bo kazdy dostal kierowce ktory zabral go na lotnisko a na miejscu torbami zajmowal sie agent. Moja sugestia dla Pana Laskowiaka to przestac sie mazac i wziac sie do pracy a nie slizgac na grzbiecie kolegow. Robota nie jest skomplikowana ale ciezka. Nikt nie pracuje tu za darmo, a pokaz mi inna firme ktora czlowiekowi bez kwalifikacji i znajomosci jezyka zaplaci ponad 2000 euro za kopanie lopata Pozostało

Laskowiak
@Zaj****cie Silna Psychika

"Jezeli macie dwie lewe rece do pracy" -bo do kopania łopatą to jednak trzeba mieć 3 prawe ręce xD. "Klient z dnia na dzien zazadal ludzi do pracy i nie bylo czasu wysylac calego sprzetu kontenerem bo statek juz dostal kolejny kontrakt i liczy sie czas, a nikt nie bedzie placil ludziom za to ze beda siedziec i czekac na sprzet." - To idealny powód by wysłać nieprzygotowanych ludzi do cięzkiej pracy, w końcu CZAS jest najważniejszy, człowieka się zastąpi. "Nikt nie kazal nosic tych toreb" -Tak, toreb wcale nie trzeba było nosić ;) zaniósł je do domu, autobusu, lotniska, hotelu i statku osobisty tragarz msi ;) , a szufelki do zamiatania (mazutu?) muszą faktycznie posiadać niesamowity standart do prac w warunkach ekstremalnych , że trzeba je targać z europy. Ale to i tak lepsze niż rozpadające się w rękach chochle do nakładania żelków w Tesco. Łopaty "dla prawdziwych mężczyzn" pojawiły się po czasie, na szczęście chyba nikt ich nie woził z polskiego sklepu "o standartach ISO". "Jestesmy na samym rowniku to ciezko zeby w zbiornikach ladunkowych bylo chlodno" -Tak, każdy spodziewał się, że będzie chłodno w zbiorniku xD bo jak ktoś pisze o braku/słabej wentylacji to od razu wymaga chłodu xD. "Moja sugestia dla Pana (usunięte przez administratora)to przestac sie mazac i wziac sie do pracy a nie slizgac na grzbiecie kolegow. " - Skąd wiadomo, że Laskowiak ślizga się na plecach kolegów? Według msi w gabonie nikt nie pracuje, tylko każdy się "ślizga", a jak ktoś dobrze pracuje to brakuje słów? Jeśli komuś coś się nie podoba, to się "maże", cofnęliśmy się do postawówki z tymi psztyczkami? Praca za 2 tysiące euro bez kwalyfikacji? Zbieranie truskawek w Holandii, praca na magazynie w Anglii lub na budowie w niemczech. I będzie to o wiele większa stawka, jeśli przepracuje się tam 360 godzin.

Krzysztof
@Laskowiak

Przepraszam bardzo ,masz namiary na te firmę w Polsce?Szukam kontaktu do nich na stronach internetowych lecz podane tam numery tel nie istnieja

Kros
@Krzysztof

Mms Gdynia rekrutuje tam

Laskoviak
@Krzysztof

Ogłaszają się na portalu morskim przez mms, praca na normalnych stanowiskach jeat ok, ale nie daj sobie wcisnąć cleanerkę, wielu tu wykwalifikowanym ludziom do końca wmawiali, że idą na prace remontowe, by w biurze dostać papier z tytułem "cleaner", a potem robić jako mazut nurek po 12godzin za 6€ na godzinę, chyba, że bardzo ci zależy na jakimś wpisie...

Krzysiek

Panowie jakiś numer telefonu w sprawie kontaktu do firmy mógłbym prosić.Będę wdzięczny.

Mike

Moje odczucia na plus i nie mówię tu o Gabonie tylko inny projekt. Kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza, kursy offshore w pełni opłacone przez firme, kursy angielskiego za darmo i pełna pomoc dziewczyn z biura. Pozdrawiam resztę projektów.

@Mike

Przedstawiłeś nam kilka możliwości rozwoju oferowanych przez firmę MSI. Jak wygląda sytuacją, gdy pracownik znajdzie dla siebie kurs, który mógłby poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe? Czy firma jest w stanie sfinansować w pełni, lub w konkretnym stopniu taki kurs?

Mick

Nie można się wypowiadać o fitterach czy welderach nie znając się wogole na tym fachu,Poza tym kto przeprowadza site testy tym ludziom ?Firma ma od wielu lat doświadczenie w malowaniu i blastowaniu i stąd praktycznie cały pion i trzon firmy to malarze blasterzy którzy może i pracowali ciężko lecz konstrukcja kadłubów ,konstrukcje specjalistyczne offshore i rury to jest dziedzina w której można się wypowiadać uważam wtedy gdy się ma conajmniej tyle samo doświadczenia i praktyk ,metody pracy,technologie i bhp w w/w zakresie co w tej pierwszej dziedzinie albo zatrudnia się inżynierów tej specjalizacji i technologow ....A jeżeli ktoś uważa inaczej to nic nie stoi na przeszkodzie żeby się wykazać ....najlepiej samemu sie wtedy wziąć za tę robotę po prostu i zademąstrować jak to powinno wyglądać.

K

Jest jeszcze Hans w tym gronie, a i Kubuś był tyle że podobno już nie pracuje. Pozdro dla chłopaków z nautipy.

jan
@K

czy ten hans jest z rumi?

@K

Nie używajcie proszę imion ani danych osobowych umożliwiających identyfikacje osób trzecich. Starajcie się także wypowiadać w sposób merytoryczny i rzetelny na temat firmy MSI. Takie komentarze są bardzo pomocne dla użytkowników forum. Czy ktoś z tu obecnych osób wie może coś więcej na temat pracy w godzinach nadliczbowych?

CH
@K

Gdyby nie trzymał WAS ktos w ryzach to byście wszystko (usunięte przez administratora) Nie umiecie spawać , nie umiecie montować. Nie umiecie nie robić panowie fitterzy i welderzy.

@CH

Twój komentarz adresowany jest do konkretnej grupy. Czy wobec tego, przekazałeś opisanym osobom swoje zastrzeżenia? A może próbowałeś rozmawiać na temat jakości usług z kierownictwem?

Lol

Totalna porażka jeżeli chodzi o Fpso Nautipa,Gabon, projekt manager idiota na statku prowadzący nic lepsi, zajac nowy nabytek wyrzucony z Fpso z Brazylii traktuje pracowników jak śmieci, chmiel nic lepszy ogólnie nie polecam.W tej firmie dużo mówi się o safety a robi się jak za komuny.

@Lol

Dziękujemy za Twoją opinię, jest ona ważna. Pamiętaj jednak, by nie obrażać osób trzecich. Nie pomaga to użytkownikom forum, a jedynie potęguje negatywne emocje. Komentarze, które zawierają wyłącznie negatywne opinie, mogą być postrzegane, jako działania konkurencji. Warto być w swoich opiniach obiektywnym i rzetelnym, pokazując zarazem plusy i minusy danej pracy.

CH
@Lol

Drodzy fiterzy i welderzy bo to sie tyczy tylko WAS.Pozostali pracownicy MSI (blasterzy, painterzy, pipe fitterzy) nie narzekaja na warunki pracy. Wasze opinie sa bardzo cenne jednakże nie są prawdziwe. Jesli przyjechaliscie na PNA na wakcje to niestety nie ta bajka. Praca na PNA jest ciezka i wymaga charakteru. To nie jest praca jak w Norwegii ze dłubaliście sobie w nosie i nic nie robiliscie. Zawsze możecie tam wrocic. Nikt nie trzyma na sile. A tak miedzy nami panowie to Wasze umiejętności spawalnicze i fitterskie sa na poziomie ŻENUJĄCYM.

@CH

W każdej pracy należy wykonywać swoje obowiązki. Nie istnieją chyba firmy, w których pracować nie trzeba. Warto obiektywnie wypowiadać się na temat pracy w MSI, wyszczególniając zarówno plusy jak i minusy zatrudnienia. Czy poprzez Twój komentarz możemy wywnioskować, że praca w MSI jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

odp dla ch
@CH

nie narzekaja bo nie znaja jezyka i sie boja ze straca prace . a gdzie taki pozniej znajdzie robpote?????? wiec siedza cichutko i mowia ze wszystko jest ok ale miedzy soba jak juz rozmawiaja to nie jest tak wesolo. co do fiterow i spawaczy to mowia co im na sercu lezy i nie boja sie ze wyleca za zle opinie o menadzerach itp. a jezeli ktos sie wypowiada ze nic nie umieja to widocznie nie ma pojecia o tej pracy. nie dziwie sie ze ludzie sa tam na jedno kolko.

hajkus

witam moge dostać jakiś namiar na firmę ?dziękuje

zdzich

mazut i chemia. nie jest to jakies duze stezenie ale sawsze to cos

@zdzich

Przed rozpoczęciem beda plukac system napewno, tez sie tam wybierasz ?

@Buli

juz jest wszystko po plukaniu ale rury sa tak zapchane dlatego trzeba je zdejmowac i czyscic. potem zakladac z powrotem.

Rick
@anonymous

Wiadomo kiedy konczy sie produkcja na statku?

Buli

Witam ktos sie orientuje jaka stawka dla pipe fitera?

zdzich
@Buli

3600 na burcie. a powiedzieli ci ze te rury ktore beda sciagac na procesie sa radioaktywne?

@zdzich

Nie wiem o co chodzi, mozesz cos przyblizyc ? Jak radioaktywne? Co bylo w tych rurach?

bylem tam

to to nic. teraz jest na statku 80 osob a po nowym roku ma byc 120. juz teraz nie ma miejsc i po trzy osoby w kabinie. a suez to masakra. w 6 na lozkach pietrowych jak w szpitalu.

olo

na maurytani fpso to jakas porazka. karaluchy na mesie i kuchni i w niektorych kabinach

RS
@olo

Na jakiej pracy jestes i jakie pieniadze ? Pozdrawiam

zainteresowany

co wieice o tej firmie bo dochodza mnie sluchy ze cos jest z nia nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o MSI - Marine Service International - Gdynia

• Jak się pracuje w MSI - Marine Service International?

Zobacz opinie na temat firmy MSI - Marine Service International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSI - Marine Service International?

MSI - Marine Service International