PRO HYDRO

Białystok

Opinie o PRO HYDRO

Podlasiaczki

Nie wiem czemu tu są negatywne wypowiedzi, no ale różnie to jest nie da się wszystkich zadowolić. Z by Pan Igor nic nie robił to żadnych opinii by nie było. Do żeczy, otóż Pro-hydro to firma godna polecenia która posiada profesjonalne podejście do klienta, czego by klient nie wymyślił to ta firma jest w stanie to zrobić, ewentualnie nawet potrafią odradzać i nie naciągnęli bynajmniej nas na niepotrzebne koszty. Jesteśmy zadowoleni i Polecamy. Każda firma z tego co widzimy ma negatywne i pozytywne opinie. My polecamy

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w PRO HYDRO? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

asia

ta firma u mnie zmieniala piec. zlego slowa nie powiem. fakt do nocy późnej pracowali ale w dzien wszystko zrobili i wszystko dziala jak nalezy. tanio nie jest bo materiał kosztuje ale z tego co sprawdzalam to materialy bdb jakosci. ci co narzekaja to pewnie chcieli by robote miec za darmo zrobioną. ja jestem zadowolona i polecam. jak sie komus cena nie podoba to niech bierze kogos bez dzialalnosci zrobi mu taniej ale w tedy zadnej gwarancji nie ma. a u pana igora jest umowa i faktura i gwarancja. nic do zarzucenia.

Pablo

Nie wiem o co wam wszystkim tu chodzi ale złego słowa o nim i o jego pracy nie powiem robota solidnie wykonana dobry dobór materiałów nie jakąś chińszczyzna zna się na tym co robi polecam bardzo

grzes

UWAGA to oszust nie placi za wykonana prace okrada znarzedzi jak pracownik ma swoje nie zatrudnia na rzadna umowe. W pracy wyzywa poniza pracownika . Praca u tego oszusta to od rana do nocy niepolecam

rat
@grzes 04.01.2018 18:50

Wiecie gdzie obecnie prowadzi robi usługi

Klient

Uwaga oszust i nierób! Bierze zaliczki a później znika z niedokończoną robotą. Naciąga na kase, na materiały. Na robote nie przyjeżdża i telefonów nie odbiera

Hiszpan

Igor Jakimiuk, szef pseudo firmy oszust i krętacz. Uwaga naciąga na materiały.

Zostaw opinię o PRO HYDRO - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO HYDRO