PRO HYDRO

Białystok

PRO HYDRO

Opinie o PRO HYDRO

Robert Bielsk

Witam. Nie pracowałem w tej firmie lecz ją wynajołem do zamontowania wkładu kominowego oraz do przerobienia kotłowni ze wzgledu na nowy piec i to co mogę powiedzieć to to że bardzo dobrze Panowie zrobili swoją robotę. Komin rozkuli włożyli wkład ładnie zamurowali i tak samo stara kotłownia poszła wek a nowa jest bardzo ładnie wykonana. Jest jeden duży plus ponieważ firma ta zajmuje się tylko montażem a już do uruchomienia pieca wzywali serwisanta bo tym się nie zajmują. Na samym początku nie wiedziałem dla czego tak przecież moim zdaniem jeśli ktoś montuje piece to powinien je też uruchamiać, a otóż nie do tego trzeba mieć wiedze i dwa urządzenia inaczej nie da sie pieca wyregulować. Także szacunek za konkretną robote. POLECAM

Krzysztof

@Renata, Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą w firmie PRO HYDRO. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, zakres obowiązków, możliwości rozwoju lub dodatki pozapłacowe. Czy wiesz coś na ten temat?

Renata

Witam. Ostatnio firma Pro-hydro wykonywała u mnie instalacje grzewcza i wodna razem z kanalizacja i przyłączem wodnym. Nie wiem czy dużo zapłaciłam ale wszystko działa jak należy. Różnie to bywa z tymi fachowcami jedni narzekają inni nie ja widziałam te komentarze tutaj i się zastanawiałam czy zatrudnić ta firmę lecz znajomi mnie przekonali ze warto no i jak narazie jestem zadowolona zobaczymy jak się sprawdzi ogrzewanie zima bobteraz to i tak gorąco. Myśle ze nie zawsze wszystkim da się dogodzić wiec dla tego zawsze są złe i dobre opinie. Jak ktoś nie spróbuje to nie będzie wiedział. Właściciel firmy to młody i ambitny chłopak. Faktem jest to ze za bardzo czasem chce pomoc a nie koniecznie może to być potrzebne. Ogólnie jest dobrze polecam

Rybak

Według mnie to opinie Krzysztofa, Podlasiaczek, Rafała i Asi są mocno naciągane. Znam tego gościa i nie mogę o nim żadnego dobrego słowa powiedzieć. Nie zna się na robocie, partacz nie z tej ziemi. Dziwię się ludziom, że jeszcze go wynajmują do pracy. Krętacz, kłamie w żywe oczy, na wszystkie pytania znajduje szybko mądro-głupią odpowiedź. Nie odbiera telefonów, ukrywa się jak (usunięte przez administratora) Chciałbym go namierzyć i porozmawiać z nim. Przestrzegam innych, nie ufajcie jego pięknym słowom i obiecankom.

Krzysztof

A może to forum odwiedzają również osoby zatrudnione w PRO HYDRO? Pytam, ponieważ miejsce to poświęcone jest merytorycznym opiniom o tej firmie jako pracodawcy. Dobrze by było gdybyście zdecydowali się na rozpoczęcie dyskusji o wszystkich aspektach pracy w tej firmie. Będzie ona ważnym źródłem informacji dla osób chcących się zatrudnić w niej.

Rafał

Bardzo konkretna firma nie zdziera kasy. Montowali u mnie wkład kominowy w starym kominie, zaprosiłem kilku majstrów do tego zadania ponieważ komin krzywy lecz tylko ta firma się tego podjęła, byłem średnio przekonany do tego co Pan Igor mówił i że to się uda tak jak to opisywał, ale szczerze to teraz mam do tej firmy duży respekt borykali się z wieloma trudnościami komin ma 12metrow i miał kilka przekosow ale udało im się i nie rozmowami mi nawet mieszkania tylko w kotłowni tak żeby zamontować podłączenie pieca i tzw. wyczystke. Później wszystko ślicznie zamurowali. Także naprawdę polecam tę firmę. A właśnie na koniec osobiście Pan Igor po zamontowaniu wkładu pokazał mi na kamerze rewizyjnej że komin jest szczelnie połączony także wie co robi i mogę polecić każdemu. Pozdrawiam

Podlasiaczki

Nie wiem czemu tu są negatywne wypowiedzi, no ale różnie to jest nie da się wszystkich zadowolić. Z by Pan Igor nic nie robił to żadnych opinii by nie było. Do żeczy, otóż Pro-hydro to firma godna polecenia która posiada profesjonalne podejście do klienta, czego by klient nie wymyślił to ta firma jest w stanie to zrobić, ewentualnie nawet potrafią odradzać i nie naciągnęli bynajmniej nas na niepotrzebne koszty. Jesteśmy zadowoleni i Polecamy. Każda firma z tego co widzimy ma negatywne i pozytywne opinie. My polecamy

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w PRO HYDRO? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

asia

ta firma u mnie zmieniala piec. zlego slowa nie powiem. fakt do nocy późnej pracowali ale w dzien wszystko zrobili i wszystko dziala jak nalezy. tanio nie jest bo materiał kosztuje ale z tego co sprawdzalam to materialy bdb jakosci. ci co narzekaja to pewnie chcieli by robote miec za darmo zrobioną. ja jestem zadowolona i polecam. jak sie komus cena nie podoba to niech bierze kogos bez dzialalnosci zrobi mu taniej ale w tedy zadnej gwarancji nie ma. a u pana igora jest umowa i faktura i gwarancja. nic do zarzucenia.

Pablo

Nie wiem o co wam wszystkim tu chodzi ale złego słowa o nim i o jego pracy nie powiem robota solidnie wykonana dobry dobór materiałów nie jakąś chińszczyzna zna się na tym co robi polecam bardzo

grzes

UWAGA to oszust nie placi za wykonana prace okrada znarzedzi jak pracownik ma swoje nie zatrudnia na rzadna umowe. W pracy wyzywa poniza pracownika . Praca u tego oszusta to od rana do nocy niepolecam

rat
@grzes 04.01.2018 18:50

Wiecie gdzie obecnie prowadzi robi usługi

Klient

Uwaga oszust i nierób! Bierze zaliczki a później znika z niedokończoną robotą. Naciąga na kase, na materiały. Na robote nie przyjeżdża i telefonów nie odbiera

Hiszpan

Igor Jakimiuk, szef pseudo firmy oszust i krętacz. Uwaga naciąga na materiały.

Zostaw opinię o PRO HYDRO - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO HYDRO