F.H.U. Image Anna Dąbkowska

Opinie o F.H.U. Image Anna Dąbkowska

Filtruj opinie po kryteriach:

Anita
 Opinia

Idealnie nigdzie nie będzie ale warto popracować żeby poprawić co trzeba.

Iiii
 Opinia

Jaka jest obecna sytuacja w tej firmie?

Mira
 Opinia

Skąd takie rewelacje macie, że firma jest niewypłacalna? Czyżby konkurencja zainspirowała?

Aaa
@Mira 19.12.2018 12:14

Nie wystarczy tam pracować

Tak2Nie

Xxx
 Opinia

Firma niewypłacalna finansowo. Nie radzę tam pracować chyba że ktoś lubi charytatywny sposób pracy

Tak9Nie

Leszek Jakoniuk
 Opinia

jak ktoś jedzie i gubi całkowicie koła blizniaki , rozwala piastę i jest zdziwiony że musi połowę za naprawę oddać , to sory - ja dziękuję BOGU ze nikogo nie zabiło . wspomnę jeszcze o powywracanych bramach 12m szerokości , lub samochodach palących po 55l/on. Płonących oponach bo się po załadunku zapomniało podnieść naczepę i wielu innych sytuacjach. Dałem Panom szansę na nauczenie się zawodu ( nikt nie chciał zatrudnić bez praktyki) ale to Panowie nauczyliście nas ....rozumu . Pozdrawiam i dalszych sukcesów życzę - Leszek Jakoniuk

Opinia

@łukasz każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Z Twojego wpisu tak naprawdę za wiele nie wynika. Będziemy wdzięczni, jeśli rozwiniesz swój komentarz do obiektywnego wpisu. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

łukasz
 Opinia

zgadzam sie z poprzednikami, niewypłacalny gość, tylko kłamie ze wyplaci kase a nie placi zbywa ludzi, totalne nieporozumienie.

Tak7Nie

Opinia

@Mmm kk Po pierwsze, na forum publicznym zabronione jest posługiwanie się danymi personalnymi konkretnych osób, nie można także obrażać współpracowników. Proszę zatem, byś się do tego stosował. Po drugie, dlaczego uważasz, że firma Dąbkowska Anna F.H.U. IMAGE jest zakłamana? Czy potrafisz przedstawić jakieś merytoryczne argumenty, które by za tym przemawiały?

Mmm kk
 Opinia

UWAGA! Na tą zakłamaną firme transportową!!! Anna Dąbkowska jak i Leszek Jakoniuk to (usunięte przez administratora) jakich mało!! Nie wypłacalni!!

Tak6Nie

Opinia

@anonymous Praca "za darmo" jest niezgodna z Kodeksem Pracy. Czy doświadczyłeś takiej sytuacji w Dąbkowska Anna F.H.U. IMAGE? Jeśli tak, to czy zgłosiłeś to odpowiednim instancjom?

Tak1Nie

PP
@Marcin 20.05.2018 12:17

Tak sprawa w Inspekcji Pracy i sądzie

anonymous
 Opinia

Wszystko to prawda jeżeli ktoś pracuje w tej firmie niech ucieka jak najszybciej bo będzie pracowal za darmo

Tak3Nie

Opinia

Możecie opisać świeżą sytuację Dąbkowska Anna F.H.U. IMAGE? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

gosc
 Opinia

taka to jest prawda o tym panu do swojej kieszeni to ma a dla pracownika nie najlepiej jakby sie za darmo jezdzilo on nigdy nienauczy sie szanowac kierowcow niedlugo poplynie razem z tym transportem bo juz niema kierowcow

Tak2Nie

gość
 Opinia

Nie wyplacaja ludziom pieniedzy, nawet na swieta nie zaplacili. Flota stara wiecznie cos sie psuje. Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby na swieta nie wyplacic ludziom pensji. A kiedy karma wroci do wlascicieli to wspolczuje. Trzeba nie miec serca zeby tak traktowac pracownikow.

Tak7Nie

gość
 Opinia

Uprzedzam wszystkich pracowałem w tej pseudo firmie jako kierowce właściciel Leszek Jakoniuk opowiada jako to firma a rzeczywistość daleka od tych bajek . Jak zamierza się ktoś zwolnić to zaraz po wypłacie bo cię wypłacą tylko to co na umowie

Tak13Nie

Zostaw opinię o F.H.U. Image Anna Dąbkowska - Lublin