Willems GmbH

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Willems GmbH

Grzesiek z Rotterdamu

Czesc, pracuje juz ponad pul roku Willemsie. Wszystko jak najbardziej ok. Teraz po pol roku dostalem 150 €podwyzszki wiec smialo mozecie sie tutaj zatrudnic. Ja nie narzekam, zadnych problemikow, Wszystkie problemy nawet w jeden dzien po polsku koles zalatwia. Narka

Wladek

Nie polecam przez to biuro jechać. Są nie wypłacalni,jeżeli zerwiesz z nimi umowę to za 70godzin pracy ci nie zapłacą Prace załatwiać to tak,ale straszne warunki. Nie odbierają telefonu,nie ma z nimi kontaktu przez 4tyg.pracy.

@Wladek

Prosze nie laczyc Firmy Willems GMBH siedziba Berlin-Niemcy! zarejestrowana w Niemczech z Polska Willems sp.z o.o. albo Willems Belgia oraz Williams :) itp. Caly ten wpis nie jest o WILLEMS GMBH. Panie Wladku dopisz ktos ty i o kim faktycznie piszesz?

Monika

Czy mamy na forum obecnych pracowników firmy Willems Gmbh? Kto podzieli się opinia jako pierwszy? Firma aktualnie rekrutuje? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się w Polsce czy w Berlinie? Pracodawca zapewnia nocleg?

@Monika

Pani Moniko, My pracujemy, nie piszemy ciagle na forach. Szukamy ludzi ciagle, caly czas! Rozmowy tylko i wylacznie przez telefon! Mamy technologie! Zapewniamy nocleg pisze to w ogloszeniach! Kto podzieli się opinia jako pierwszy? Powyze sa jakies wariackie opinie! (Janek kto to?) Milego pozdrawiam

Pracodawca

Janek ktos ty? U nas sie niezrywa umow sa normalne wypowiedzienia! Zadnych oplat! Czy Pan "Janek" myli nas z inna Firma? Bzdury:) Pan pisze! Prosze o komentarze tylko z imieniem i nazwiskiem! oraz w daty kiedy sie pracowalo! Bo nikt nie kojarzy Janek!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Willems GmbH? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Pracodawca

"Pan Piotr naganiacz to niezły krętacz" za pomowienia przesle do sadu:) Jezeli jestes nagianiaczem(rekruterem) z innej firmy zajmij sie swoja praca, a nie pisz klamstw! Janek:) ktos ty ? bo do tej pory nikogo takiego nie zatrudnilem! "W tym 500-800euro zatrzymują dla siebie abyś nie zjechał bez ich wiedzy" tego nie rozumiem, niczego nie mozna pobrac pracownikowi! umowa niemiecka i przepisy!

Michale ktos ty?

Zostaw merytoryczną opinię o Willems GmbH - Dormagen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Willems GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Willems GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Willems GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Willems GmbH
Przejdź do nowych opinii