BONJOUR - Robert Zaleski

Opinie o BONJOUR - Robert Zaleski

Czesc_Robercik

Cześć Robert, Długo jeszcze będziesz męczył admina, żeby usunął z tego portalu prawdę na temat twojej firemki? Czy może jeszcze będziesz miał czelność wszystkiemu zaprzeczyć?

Poszkodowany 2

Widzę, że właściciel nieustannie próbuje ocenzurować ten portal i sprawić, żeby prawda na jego temat zniknęła, aby mógł dalej rolować naiwnych pracowników. BONJOUR NIE PŁACI W TERMINIE ZA WYKONANĄ PRACĘ. Przez rok mojej pracy ANI JEDNA faktura nie została uregulowana na czas. Do tego wieczne "mijanie się z prawdą" w stylu "przelew właśnie wyszedł, tylko jakimś dziwnym cudem przez dwa tygodnie nie doszedł." Gorąco odradzam pracę w tej "firmie"!

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

anonymous
@Olek 21.06.2018 18:31

Zupełnie nic!

Firma Bonjour jest niewypłacalna. Odradzam współpracę. Nie warto wierzyć w żadne zapewnienia właściciela.

poszkodowany

TEN CZŁOWIEK NIE PŁACI ZA WYKONANĄ PRACĘ111!!!!

Radek

Niektórzy potrafią tylko narzekać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

anti-censorship
@Radek 09.08.2018 17:31

Cenzuruj sobie dalej oszuście. Prawda o twojej pseudo-firmie i ludziach, których ciągle oszukiwałeś nie zniknie z sieci. Mamy czas.

try_harder

No pięknie. Widzę, że Pan "przelew już wyszedł, tylko jakoś przez tydzień dziwnym trafem nie doszedł" Zaleski pilnie próbuje znaleźć nowych jeleni, których wymieni na następnych po pół roku. Pisz Pan więcej do admina - wpisy i tak wrócą. :)

Grudek

Gdyby tak było to już by niektórych osób nie było w firmie!!

czesc_robert
@Grudek 19.07.2018 11:50

Zobacz sobie ile osób przewinęło się przez tą (usunięte przez administratora) firmę w ostatnim czasie. Schemat zawsze ten sam - "zatrudniany" jest nowy specjalista, robi kilka projektów -(usunięte przez administratora)

Wiktor

Codzienna rzeczywistość przynosi wiele różnych przeciwności ale generalnie przesadzacie z narzekaniem!!

Zostaw opinię o BONJOUR - Robert Zaleski - Krąków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BONJOUR - Robert Zaleski