Opinie o Daniel Bossy w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Daniel Bossy, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Daniel Bossy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Bossy w Leszno

Wałek
Klient

Każdy ma swoją formę "sprzedaży" oraz zarabiani i rozumiem, że Pan Daniel specjalnie przeciąga "odblokowywanie" kolejnych kursów na platformie Akademia marketerów tak aby użytkownicy przedłużali swoje abonamenty ale celem mojej wypowiedzi jest coś innego otóż wszystko opisane jest drobnymi kruczkami tak aby zwykły klient czuł się komfortowo. W momencie "anulowania" subskrypcji nigdzie nie dostrzegłem informacji, że automatycznie stracę dostęp do akademii. Pan Daniel starał się rozwiązać problem w sposób taki, że przywrócił mi dostęp do platformy przy czym wszystkie dotychczasowe materiały był zablokowane więc po co? - skoro muszę czekać 2 miesiące na odblokowanie wideo, które teraz powinienem oglądać? Finalnie jestem zmuszony wykupić kolejne 2 miesiące abonamentu aby powrócić do tego nowego wideo. Z mojej perspektywy takie rozwiązywanie problemu to naciąganie na hajs. Albo ktoś gra w 100% fair albo nie promuje się jako mega specjalista, bo finalnie kończy się to tak jak w moim przypadku - negatywną opinią. Zapłaciłem kilkaset złotych za to, żebym teraz nie miał dostępu do kolejnych materiałów.

Rozczarowany
Klient

Niestety jestem bardzo rozczarowany platformą. Rezygnacja z subskrypcji jest łaską Pana Bossego. Podczas szkolenia wielokrotnie powtarzane było że jest jednorazowy dostęp a nie stały i niestety złapałem się jak dziecko i teraz jestem stratny. Dostępy do materiałów rzadko aktywowane zapewne po to, żeby jak najdłużej utrzymać subskrybentów. Kasa się zgadza i chyba to dla Pana Bossego jest najważniejsze

Marian Nowy wpis
Klient

Więc zacznę, że nie pracuję dla konkurencji jak to Pan daniel tutaj próbuje ludziom głowach poprzestawiać a jestem jednym z tych którzy zrozumieli co się tutaj dzieje. Pan Daniel to taki Kaszpirowski naszych czasów. Bardzo jesteś sprytny, ale Twój system sprzedaży kursów jest naprawdę bezczelny, naiwnych ludzi często bez kasy naciągasz na ich ostatnie ciężko zarobione pieniądze. Dla nie wtajemniczonych, pan zorganizował szkolenie, które trwało aż 2h i na którym to miał powiedzieć jak tworzyć kampanie, w jakie grupy celować, na wideo reklamującym to szkolenie mówił, że podzieli się największymi sekretami a realia były takie, że pierdzielił przez całe szkolenie, o narzędziach które mogą się oczywiście przydać, do tworzenia kampanii ale z samymi reklamami i kampaniami nie mają za wiele do czynienia. To jakby zamiast pokazać jak tworzyć, ustawiać czy targetować kampanie pokazać, jak się obsługuje Paint’a. Do tego w trakcie trwania szkolenia zorganizował konkurs, dla idiotów którzy mieli mu podbić ruch na FB i skomentować w dwóch zdaniach jakie to wspaniałe szkolenie a wygrany za 2zł miał mieć dostęp do całego kursu na miesiąc. I aż dziw bierze ilu idiotów poleciało to zrobić. Po czym się okazało, że dał każdemu linka z dostępem do kursu za 2zł nawet jeśli nie skomentował ahh co mu zależy ???? (na szkoleniu było 950 osób) łatwo więc policzyć, ile zdarł z ludzi w godzinę. Cel szkolenia był taki by pokazać głupoty idiotom, którzy to łykną, by po pierwsze zarobić 1800zł w 2 godziny i po drugie by zyskać nowych kursantów, z których zostanie ich pięciu. Dlaczego? Kursy składają się z kilkunastominutowych materiałów które odblokowują się co 2 tygodnie. Dlaczego? Ano żeby przytrzymać ludzi w abonamentach które zaczynają się od 107zł miesięcznie a w tym i tak nie ma dostępu do wszystkich materiałów, bo te odblokowują się co 2 tygodnie. Jeden wielki wałek w postaci łańcuszka sprzedaży wzorowany na zachodzie. Dziwię się, że nie ma nikogo kto kapuje o co temu Panu chodzi. Owszem z chęcią zapłaciłbym za kurs stałą kwotę – RAZ! Ale nie abonament, ładowanie pieniędzy w te kursy, kiedy wszystko po angielsku i po polsku jest dostępne w YT to jakby płacić abonament za deszczówkę. Całe kampanie FB i wszystkie kruczki to naprawdę niewiele materiału dlatego on tak owija wszystko w bawełnę by powstało tego materiału tona. To ja kupuję kursy o programowaniu, gdzie jest po 30h materiałów video za 15dolarów za cały kurs! I prowadzi to jeden z najlepszych nauczycieli z tej dziedziny. Jak złapiecie się na YT na reklamie to jeszcze jest lepiej, pan gwarantuje wam dostęp do dwóch jego kursów za jedyne 17zł, kiedy zapłacicie oglądacie kolejne video, w którym przekonuje, że ma kolejne 3 kursy które zamiast dwieście ileś złotych odda wam za jedyne 59zł. Ja dalej nie poszedłem, ale nie chce wiedzieć co jest dalej, choć wiem, bo zalogowałem się na tą jego platformę. Otóż, jeśli już popłacicie za wszystko do czego was namówi dowiecie się, że te promocje były na 7 dni a w tym czasie żaden z filmików na platformie się nie odblokuje oprócz tego za który właśnie zapłaciliście, dowiecie się że musicie płacić miesięcznie od 107-499zł za przynależenie do jego ścisłej grupy tych co się dają wałować i albo mają kasę i mają to w (usunięte przez administratora) bo coś im pomaga przecież albo są tak głupi że czują się gdzieś potrzebni, są częścią czegoś wielkiego hahaha. Ciekawe, ile osób przekonam do tego, że ten Pan wpadł na świetny sposób nie jak zarobić (choć też) ale jak okraść naiwnych ludzi, łudzących się, że za darmo się czegoś od niego nauczą. Pokazuje się w sportowych samochodach i na wynajętych jachtach, bo ludzi kręci kasa, czują wówczas autorytet, co jest bardzo dziwnym zjawiskiem, które ostatnio obserwuję. Pozdrawiam wszystkich zrobionych w tak zwane bambuko.

107 PLN Nowy wpis
@Marian

Zgadzam się w całości! Facet chciał ściągnąć ze mnie 107 zl. Bez mojej zgody, bez podania danych do karty. Wyciągnął sobie dane poprzez glupi konkurs za 2 zł. Revolut od razu zablokował transakcję dzięki Bogu. Także, Panie Bossy, jest Pan oszustem.

Milena Nowy wpis
@Marian

Panie Marianie. Ciekawe jest to, jak ludzie potrafią budować w swoich głowach wizerunek rzekomych oszustw, naciągania itd. Skoro już Pan napisał tak długi komentarz, to jako osoba, która od lat korzysta ze szkoleń Daniela pozwolę sobie także napisać kilka słów. Po pierwsze. Szkolenie online, o którym Pan pisze jest darmowe. Można w nim wziąć udział, nie trzeba. Po drugie, jeśli szkolenie nie jest ciekawe, to nie trzeba na nim być aż dwie godziny. Można zamknąć okno i po prostu nie oglądać. Po trzecie - sama jestem w Akademii Marketerów od samego początku, czyli od czerwca 2020 roku i dla mnie opłata abonamentowa jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż płatność całkowita. Dlaczego? Dlatego, że materiały odblokowują się co dwa tygodnie i mam czas na wdrożenie tego, co było w poprzednim wideo a po drugie, nie muszę płacić za całość 1000 czy 2000 zł lecz opłacam sobie miesięcznie po 107 zł. Uwaga! Jeśli to komuś nie odpowiada, to nie musi zakładać konta. Wiedział Pan o tym? Skąd wiedzieć, że opłata jest miesięczna? Stąd, że informacja o opłatach jest na każdej stronie związanej z Akademią. Trzeba więc być wielkim ignorantem, by najpierw brać i korzystać bo dają za 2 zł na okres próbny, a później wypisywać w internecie jak to ktoś się dorabia, bo za 2 zł nie chce dać pełnego dostępu do wszystkiego. Co do jachtów, samochodów o których Pan pisze. Nie wiem skąd ma Pan wiadomości czy Daniel to wynajmuje, czy kupuje. Nie interesuje mnie to. Jeśli ktoś ma pieniądze, to niech robi z nimi co chce. Niestety większość ludzi woli wytykać błędy innym, zamiast zastanowić się, dlatego nie mogą sobie pozwolić na wiele rzeczy. Dziwi mnie fakt, że stracił Pan tyle czasu, by napisać tak długi komentarz tykko po to, by komuś zaszkodzić. Jeszcze raz powtórzę. NIe podoba się, to się nie korzysta. Ja jak wspomniałam korzystam z kursów Daniela już długo i uważam, że na ten moment nie ma lepszych. Mój marketing znacznie się poprawił, wiem co działa dla mojej firmy a co nie, jak to mierzyć i w końcu pozyskuje klientów z FB. Widzę, że nie tylko Daniel spotyka się z takimi komentarzami, więc wnioskuję, że tacy zazdrośni ludzie zawsze byli, są i będą. Mimo wszystko, życzę wszystkiego dobrego Panu, Panie Marianie.

Mati Nowy wpis
Klient

Funkcja bezprawnego abonamentu, oszukiwanie ludzi na duże pieniądze.

Nikola
Klient

Polecam Daniela i jego Akademię. Jedne z lepszych kursów marketingowych w Polsce! Wszystko od a-z podane w łopatologiczny sposób :) POLECAM!

Błażej

Kursy nie nauczyły mnie nic nowego, a to z jednego powodu - materiały w nich zawarte są przestarzałe. Marketing to dynamiczna branża, w której każda treść może stać się bardzo szybko bezużyteczna. I takich właśnie w kursie jest wiele- stare interfejsy facebooka czy funkcje, których dawno nie ma.

Maria
@Błażej

właśnie dlatego warto być w Akademii Marketera bo materiały powstają na bieżąco co dwa tygodnie.

Honorata
@Maria

Czyli jeśli teraz wyświetla mi się cały pakiet zablokowanych lekcji na pół roku do przodu, to one są aktualizowane, czy są to nagrania sprzed 2 lat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Daniel Bossy? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Milena
Klient

Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do kursów i do Akademii, bo jest tego w internecie dużo no ale jestem mega zaskoczona i zadowolona. Wszystko krok po kroku z dopasowaniem do mojej branży. tego mi było trzeba więc polecam Daniela i jego kursy!

Micha
Klient

Zmniejszenie kosztu zakupu w naszym sklepie o 40%. Co tu więcej mówić. Polecam Daniela!

Mate
Klient

Akademia Marketerów - POLECAM!!!!

Beata
Klient

Polecam współpracę z Danielem. Za nami 4 konsultacje i efektem są znacznie większe sprzedaże z kampanii reklamowej. Tani nie jest ale przynajmniej skuteczny :)

Polecający!
Klient

Mega wiedza przedstawiana w zrozumiały sposób! Polecam kursy Daniela a przede wszystkim akademie! Świetna robota.

Maja
Klient

Korzystam z kursów Daniela od roku a od kilku miesięcy z Akademii Marketera. Polecam swoim znajomym, bo to naprawdę dobre kursy. Mam nadzieję, że kiedyś Daniel znajdziesz czas dla nas na bliższą współpracę ;)

Milena
Kandydat

Na jakim poziomie są kursy? Czy jedynie dla osób początkujących czy także dla działających w branży marketingowej, chcących się doszkolić, pozyskać dodatkową, nieprzeciętną wiedzę?

Nicol
@Milena

Problem w kursach jest taki, ze sa od dawna odgrywane, nawet te niby "live". Stara wiedza.

Pracodawca

@Nicol

Problemem jest to, że piszesz o bezpłatnym szkoleniu, które jest w formie retransmisji :) Retransmisja to powtórka. Rozumiem jednak, że niektórzy za darmo chcieliby pełnowartościowe kursy z nowościami.

Pracodawca

@Milena

W Akademii Marketerów znajdziesz kompendium wiedzy od zaplanowania strategii, poprzez wdrożenie kampanii do automatyzacji krok po kroku. Każdy więc sobie z materiałem poradzi, nawet początkujący :) www.akademia-marketerow.pl/aktywuj

Ania
Klient

Zdecydowanie najlepszy marketingowiec w Polsce. Daniel wyprowadził na prostą dwa moje salony i jestem za to mega wdzięczna. Polecam!

Błażej

Polecam
Klient

Gdyby nie Daniel to pewnie z Facebooka już bym zrezygnowała, bo ilość straconych pieniędzy szła w tysiące. Daniel zaplanował kampanie, stworzył i leci czwarty miesiąc, kiedy reklama na siebie zarabia.

Iwona
Klient

Mam całą platformę marketing workshop od dwóch lat a teraz od pół roku jestem w Akademii Marketerów. Nie trafiłam na lepsze kursy marketingowe a swego czasu trochę ich kupowałam ;) Polecam. Mam nadzieję,że kiedyś Daniel znajdziesz czas dla naszego salonu na współpracę :)

Maja
Klient

Akademię Marketerów poleciła mi koleżanka. Jestem już trzy miesiące i gorąco polecam. To świetny sposób na wspólne tworzenie kampanii reklamowych i na to by być na bieżąco z aktualnymi rozwiązaniami dla marketingu. Sklep online - odzież.

Zadowolona
Klient

Korzystam z Daniela szkoleń od dwóch lat a od roku z Akademii marketera i jestem bardzo zadowolona. Fajnie że nie trzeba płacić za całość od razu tylko można miesięcznie i wszystko jest krok po kroku.

Wałek

Jerzy
@Wałek

Panie Wałek :D Jak się coś kupuje, to warto sprawdzić co to jest i na jakich zasadach działa. Dziwne, że też kupowałem i jakoś rozumiałem, że to aboanement, że kursy są co dwa tygodnie i że po zakończeniu opłacania traci się dostęp. Nie płacisz aboanemntu to nie masz dostępu. Proste. CZemu o tym wiedziałem? Bo jest napisane na stronie, gdzie się aktywuje AM. A czemu Ty tego nie wiesz? Bo jestes osobą, która bierze jak coś dają, nie czyta, nie sprawdza a póxniej wypisuje durne komentarze.

Michał
@Wałek

Niestety taki świat, że ludzie nie chcą płacić a chcą mieć dostęp. Nie znam usługi, gdzie po zakończeniu opłacania aboanemntu, nadal można korzystać z usługi. Niestety w internecie ludzie myślą, że jak coś jest nagrane to nic przecież nie kosztuje i można oczekiwać, że się bedzie miało dostęp. Też jestem w Akademii Marketerów i jakoś jestem świadom tego jak ona działa, jaka jest opłata i jak wygląda anulacja konta. Skąd to wiem? Bo jest napisane na stronie sprzedaży. Jak ktoś nie czyta, to niech póxniej nie ma pretensji.

Amelia
Klient

Najlepsze szkolenia z marketingu i najbardziej rzeczowe. Krok po kroku i nawet ja rozumiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Bossy - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Daniel Bossy
3.9/5 Na podstawie 49 ocen.
Daniel Bossy