LeCar Polska Sp. z o.o.
5 2 8 5 1

Opinie o LeCar Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wodorowy123
 Opinia

Dobrze mi się pracuje. Teraz w wakacje jest dużo pracy, ale wynagradzają to życzliwi klienci z Ameryki. Niezłe zarobki. Lepiej jak w poprzednich firmach, gdzie pracowałem.

Ewelina
@Wodorowy123 02.08.2018 13:47

Mimo że, Twoja opinia została dodana trzy miesiące temu, liczę na dalszą aktywność z Twojej strony. Chciałabym wiedzieć, czy pracodawca nagradza większą ilość pracy poprzez udzielanie Wam pozapłacowych benefitów? Możliwe, że LeCar Polska udziela dofinansowania do prywatnej opieki medycznej lub zapewnia pakiet socjalny i liczę na rozwinięcie tej kwestii przez Ciebie w kolejnej wypowiedzi.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w LeCar Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Piotr.rrr
 Opinia

Świetna atmosfera. Szybko się nauczyłem procedur i potem dobrze mi szło. Mozna pracować i zarabiać w elastyczny sposob. Niezle napiwki.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w LeCar Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Borowy.official
 Opinia

Dla mnie O.K. Ciekawy epizod, godny polecenia.

0729KwiatekPL
 Opinia

Pracowałam prawie rok. Sporo się dowiedziałam o wypożyczaniu aut i jeszcze więcej o klientach. Zarobki ok 2,5 tyś zł, ale jak ktoś chce więcej to nie ma problemu. Po prostu trzeba więcej przychodzić. Na pewno lepiej jak w gastronomii. Polecam K.

Tak1Nie

Jan_93
 Opinia

Dobra robota. Można przyzwoicie zarobić i nie daje w kość jak stacja paliw. Spoko atmosfera.

Tak1Nie

Zostaw opinię o LeCar Polska Sp. z o.o. - Warszawa