Traintex

Brzeg Dolny

Opinie o Traintex

Natalia

Upominam wszystkie osoby wypowiadające się poniżej, że pisanie komentarzy w wulgarnym, obraźliwym tonie, a także używanie słów takich jak "oszust" jest niedopuszczalne na tym forum. Przeczytajcie regulamin, zanim napiszecie kolejny komentarz (https://www.gowork.pl/regulamin ). Przypominam także, że jest to forum publiczne, a wszelkie tego typu zarzuty mogą zostać przedstawione jako zniesławienie.

stivi
@Natalia 23.03.2018 10:33

Rogulski? pojebie doszczętny,zmieniłeś płeć?,najlepiej się zutylizuj (usunięte przez administratora) babiloński

Przestroga

UWAGA !! Rogulski Paweł OSZUST WYSOKICH LOTÓW "gnida" ze zrytą psychiką rozszerzył swoje oszustwa także na Allegro proponując sprzedaż np.konsolę PS4 PRO pobiera pieniądze, oczywiście o konsoli można zapomnieć. Zakłada fałszywe konta na Allegro pod różnymi Nick-ami przedstawia się jako student Politechniki Wrocławskiej pewnie aby podnieść swoje chore EGO. W pierwszej rozmowie stwarza osobę miłą aby złowić swoje ofiary później jest mało przyjemny po prostu jest sobą. Po zgłoszeniu oszustwa na policję pieniądze nie kiedy zwraca jego matka.

to tylko prawda

krętacz,i oszust,zalega z dużą sumą dla co najmniej 5ciu osób,zatrudnia ludzi bez badań,sprawdzenia kwalifikacji,oceny możliwości,wysyła ludzi do pracy w formie podwykonawcy bez środków do pracy,bez zakwaterowania,bez narzędzi,mami wysokimi stawkami i...

Paweł Rogulski

Firma Traintex widząc poziom tego forum wycofuje się w komentowaniu jakich kolwiek postów. Wszystkich oszukanych (jesli sa)zapraszamy do wystąpienia na drogę sądową.

@Paweł Rogulski 14.02.2018 21:24

Ludzie,nie dajcie się nabrać!!! (usunięte przez administratora),firma Traintex sam napisał posty o wypłacalności,bo nie ma ludzi do pracy,a chce się jeszcze nachapać.To arcyoszust i manipulator

to tylko prawda

Również mam wiedzę że jest to mega naciągacz nie oszust bo jest za mało inteligentny. Ogłasza sie na gumtree i indeed oraz wyszukaj prace.Juz nawet kierowców chce zatrudniać bo chyba na kolei juz duzo osób wie o zaległosciach na duza kase.ale ludzie powinni złożyć wspólne zawiadomienie i isc do sądu

to tylko prawda

Uwaga ! Traintex Paweł Rogulski łowi następne ofiary w sieci. Jestem w posiadaniu dużej wiedzy oraz dowodów o tym „człowieku” oraz jego para firmie. Chcę ostrzec wszystkich tych którzy mogli by mieć z nim jakikolwiek kontakt nie koniecznie biznesowy. Jest mocno zadłużony, z licznymi komornikami na karku. W sieci ogłasza nabór do pracy mami ludzi atrakcyjnymi zarobkami i na tym koniec. Jeżeli mimo wszystko miałby ktoś chęć pracować z tym „gościem” bez podpisanej umowy pisemnej to niech żąda zapłaty z góry inaczej usłyszy, że jeszcze nie rozliczył się kontrahent. W związku z tym szykując pozew proszę wszystkich poszkodowanych a także tych którzy mają jakąkolwiek wiedzę o innych poszkodowanych o kontakt e-mail na adres infopomoc.biuro@gmail.com Proszę pamiętać, że z zgodnie z obowiązującym prawem umowa ustna także telefoniczna jest też umową wiążącą. Dla tych poszkodowanych którzy, już pogodzili się ze swoją stratą przedstawiam wykładnię prawną. – Jeżeli pracownik zostaje dopuszczony do pracy, to mimo braku pisemnej umowy dochodzi do nawiązania stosunku pracy. Umowa została zawarta w sposób dorozumiany. Ponieważ nie mamy tu określonego czasu trwania umowy, uznaje się, że będzie to umowa na czas nieokreślony . Resztę informacji na adres e-mail. Zwalczajmy i eliminujmy patologię i chrońmy uczciwych pracodawców, lekceważąc te przestępstwa narażamy się oraz innych na ponowny kontakt z takim pseudo pracodawcą z pewnością pod inną nazwą. Pozdrawiam PS. Chyba jakiś wirus na serwerze bo znikają wpisy z bazy. Administrację proszę o informację na infopomoc.biuro@gmail.com dlaczego są usuwane wpisy??

Marek Przyborek

Najgorsze forum ever jeden mały zazdrosny człowiek pisze wszystkie komentarze.... jakby rzeczywiście tak było to firma traintex nie działała na terenie całej Polski i nie miała tyle zleceń. Zresztą tak jak było wcześniej napisane jakby Rogulski nie płacił ludzia to dawno byłby już w sądzie. Od stycznia tego roku jestem jego wspólnikiem przeswietlilem wszystkie dokumenty. Człowieku o nazwisku Przysiezniak zapraszamy do sądu dlaczego od października nie ma żadnego pozwu? Jeżeli masz tyle ludzi oszukanych to gdzie oni sa? Nie dostaliśmy żadnego pozwu ani nic z Twojej strony tylko oskarżenia na forum. Pawła znam już 8 lat i znam Twoja sprawę. Firma straciła przez Ciebie jeden kontrakt bo mówiłeś że przyjedziesz do Wągrowca a później miałeś wyłączony telefon. Ciągle oczerniales właściciela ze jest oszustem nie mając podstaw bo pracowałeś ok. Tyd. Wiedzac ze pracodawca nie moze ukrywac przed komornikiem faktu że u niego pracujesz również nie podałeś namiaru na komornika. Za pracę w Obornikach Wlk podrobiles pieczątkę przy podpisie co spowodowało to wstrzymanie faktury. Po zwolnieniu przez te wszystkie wybryki poszedles pracowac do Taboru Dębica pokazując raporty bo chciałeś żeby to Tabor Ci zapłacił a nie Traintex kierowniczka dyspozytury stwierdziła również jeden raport podrobiony po czym obrociles się napięcie i porzuciles pracę. Więc Przysiezniak nie oskarzaj bo firma Traintex wszystko Ci wyplacila a szkalowanie w Internecie nic Ci nie da. A jesli czujesz sie oszukany badz masz ludzi oszukanych zapraszamy do sądu.

Krzysztof Przysiężniak
@Marek 08.02.2018 20:12

ty Marek,weź przybory i z pawełkiem idźcie razem na oddział,tylko że dla takich zjebów to nie ma lekarstwa

to tylko prawda

(usunięte przez administratora) Ma problemy z zatrudnieniem ludzi wiec pisze jako swoj wspolnik (usunięte przez administratora)i probuje naprawic imie firmy. Sciema. Nie ma zadnego wspolnika . Sprawdzone w CEIDG. (usunięte przez administratora)jest jedynym wlascicielem . Chyba ze ty Marku jestes kolejnym oszustem jak on i dlatego nie zarejestrowales sie jako wspolwlasciciel tej niby firmy ktora ma na celu tylko jedno-oszukac ludzi aby Rogulski mogl sie pasc. Straszysz czlowieku policja a prawda jest taka ze unikasz jej szerokim lukiem bo w koncu skonczysz za kratkami. Wzialbys sie chlopie do uczciwej pracy o ile wiesz co to jest bo nawet znajomych oszukujesz. Zalosne jest to ze przypisujesz wszystkie komentarze jednej osobie. Na prawde myslisz ze tylko on pisze. Mylisz sie. Niestety nie ma tu tylu ludzi komentujacych ilu ludzi okradles i oszukales ale na pewno nie jest to tylko Przysiezniak.

Marek

Także nic tylko pozostało nam czekać.

oszukany

nie poniżaj sie ale zrozumiem jak jestes jego chłopakiem bo chyba nie jestes az tak głupi .raczej zakochany.daj juz spokój bo kto zna rogulskigo to wie ze to nic dobrego

Marek

Jeżeli są ludzie okradzeni i oszukani proszę o imiona i nazwiska oraz numery spraw cywilnych którzy wnieśli pozew cywilny wobec firmy Traintex. Jeżeli takich nie ma wszystkie wpisy są fałszywe. Firma Traintex czy w Krs czy też cepig nie musi ujawniać swoich wspólników.

dyżurny ruchu

Traintex-Paweł Rogulski,ostrzegam przed oszustem i naciągaczem jakim jest ta żałosna para-firma.Zalega z wypłatami od sierpnia ub.roku na KWK-Budryk,i przy modernizacji lk 354 w Poznaniu.Tłumaczy się brakiem przelewów od głównego wykonawcy,co jest oczywiście nieprawdą.Nie ma krzty honoru ani moralności,osoby oszukane obrzuca błotem i wypisuje paszkwile,w odpowiedzi na ich prawdziwe komentarze o przekrętach i oszustwie.Jest tak skuteczny i przekonujący że wymusza na moderatorze usuwanie prawdziwych opinii na jego temat.Posunął się do tego że sam sobie pod różnymi imionami wystawiał pochlebne opinie,i nabija sobie "gwiazdki" w ocenie pracodawcy.Trzymajcie się z daleka od takich krętaczy i oszustów. Zainteresowanych prawdziwymi opiniami na temat Traintex,odsyłam na stronę- najgorsza praca.pl

Nick
@Paweł Rogulski 21.01.2018 16:41

Sąd ostateczny cie rozliczy ZJEBIE

nick

Zatrudnię Kierowców kat.b, Dyspozytorki cała Polska Zatrudnię kierowców kat.B na podstawie Umowy Zlecenie cała PolskaOpis stanowiska:Rozwożenie pracowników do miejsca pracy… 3-01 spedycja , Wrocław Zatrudnię na stanowisko Ustawiacz, Rewident, Kierownik Pociągu, Maszynista teren cała Polska z Wroclaw, zobacz zdjęcie Zdjęć: 1 Zatrudnię na stanowisko Ustawiacz, Rewident, Kierownik Pociągu, Maszynista teren cała Polska Zatrudnię pracowników w branży kolejowej na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy Zlecenie na terenie całego kraju Stanowisk… 3-01 spedycja , Wrocław UWAGA!!! Traintex wyrusza na łowy,radzę się dobrze zastanowić przed kontaktem i wyborem

Paweł Rogulski

Miała być apka :) a nie ????

Avatar

To już człowiek legenda.dobrze by było aby zgłosił sie ktoś komu zapłacił.patologia i oszust z tych nagorszego gatunku.miły jest ale najgorsi oszusci tez są zawsze mili

Zostaw opinię o Traintex - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Traintex