Traintex

Brzeg Dolny

Opinie o Traintex

Krzysztof Przysiężniak

Rogulski,oszuście i naciągaczu!!! kiedy zapłacisz ludziom za prace wykonane w Poznaniu przy modernizacji linii kolejowej 354

@Krzysztof Przysiężniak 21.01.2018 09:37

Przysiezniak jeśli uważasz że nie dostałeś zapłaty za pracę zapraszam do sądu forum nie jest odpowiednim miejscem. Chyba ze do kłamstw i oszczerstw

@Krzysztof Przysiężniak 21.01.2018 09:37

Ale wiesz jest mądre powiedzenia gowna nie ruszaj bo zacznie smierdziec i bardzo dobrze odzorowuje Twoja osobę wez się za pracę ????

nick

Zatrudnię Kierowców kat.b, Dyspozytorki cała Polska Zatrudnię kierowców kat.B na podstawie Umowy Zlecenie cała PolskaOpis stanowiska:Rozwożenie pracowników do miejsca pracy… 3-01 spedycja , Wrocław Zatrudnię na stanowisko Ustawiacz, Rewident, Kierownik Pociągu, Maszynista teren cała Polska z Wroclaw, zobacz zdjęcie Zdjęć: 1 Zatrudnię na stanowisko Ustawiacz, Rewident, Kierownik Pociągu, Maszynista teren cała Polska Zatrudnię pracowników w branży kolejowej na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy Zlecenie na terenie całego kraju Stanowisk… 3-01 spedycja , Wrocław UWAGA!!! Traintex wyrusza na łowy,radzę się dobrze zastanowić przed kontaktem i wyborem

Paweł Rogulski

Przysiezniak to nie wirus Twoje posty są usuwane z tego powodu ze jako jedna osoba wypisujesz różne posty często podpisując się inaczej. Już nie raz Tobie tłumaczyłem masz problem to te forum nie jest miejscem do takich wypocin a oszukanych tłumacze Ci nie znajdziesz bo nawet Ty nie zostałeś oszukany a jedynie kiedy będziemy mogli się spotkać w sądzie to na sprawie za fałszowanie swoich raportów pracy w Poznaniu i w Korytowie wtedy będziesz miał się z czego tłumaczyć i wtedy przyda się ta Twoja info pomoc

nick
@Paweł Rogulski 16.01.2018 10:22

Rogulski,ty to masz problem z głową i z pamięcią,za dużo wciągasz chyba,masz zaburzenia psychiczne to idź do lekarza

Infopomoc

Uwaga ! TRAINTEX Paweł Rogulski łowi następne ofiary w sieci. Jestem w posiadaniu dużej wiedzy oraz dowodów o tym „człowieku” oraz jego para firmie. Chcę ostrzec wszystkich tych którzy mogli by mieć z nim jakikolwiek kontakt nie koniecznie biznesowy. Jest mocno zadłużony, z licznymi komornikami na karku. W sieci ogłasza nabór do pracy mami ludzi atrakcyjnymi zarobkami i na tym koniec. Jeżeli mimo wszystko miałby ktoś chęć pracować z tym „gościem” bez podpisanej umowy pisemnej to niech żąda zapłaty z góry inaczej usłyszy, że jeszcze nie rozliczył się kontrahent. W związku z tym szykując pozew proszę wszystkich poszkodowanych a także tych którzy mają jakąkolwiek wiedzę o innych poszkodowanych o kontakt e-mail na adres infopomoc.biuro@gmail.com Proszę pamiętać, że z zgodnie z obowiązującym prawem umowa ustna także telefoniczna jest też umową wiążącą. Dla tych poszkodowanych którzy, już pogodzili się ze swoją stratą przedstawiam wykładnię prawną. – Jeżeli pracownik zostaje dopuszczony do pracy, to mimo braku pisemnej umowy dochodzi do nawiązania stosunku pracy. Umowa została zawarta w sposób dorozumiany. Ponieważ nie mamy tu określonego czasu trwania umowy, uznaje się, że będzie to umowa na czas nieokreślony . Resztę informacji na adres e-mail. Zwalczajmy i eliminujmy patologię i chrońmy uczciwych pracodawców, lekceważąc te przestępstwa narażamy się oraz innych na ponowny kontakt z takim pseudo pracodawcą z pewnością pod inną nazwą. Pozdrawiam PS. Chyba jakiś wirus na serwerze bo znikają wpisy z bazy. Administrację proszę o informację na infopomoc.biuro@gmail.com dlaczego są usuwane wpisy??

Paweł Rogulski

Hahahahahahahahahaha taki mój komentarz ????

Paweł Rogulski

Miała być apka :) a nie ????

Avatar

To już człowiek legenda.dobrze by było aby zgłosił sie ktoś komu zapłacił.patologia i oszust z tych nagorszego gatunku.miły jest ale najgorsi oszusci tez są zawsze mili

Zostaw opinię o Traintex - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Traintex