Traintex

Traintex
3 270

Opinie o Traintex

Natalia

@nickk, dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Traintex. Sytuację o których mówisz nie powinny mieć miejsca w firmie. Czy próbowałeś podjąć jakieś działania, które mogły pomóc w rozwiązaniu problemu? Jak rozumiem nie jesteś już pracownikiem Traintex. Rozumiem także emocje, jednak zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu GoWork.pl a używanie imion/nazwisk, które umożliwiają identyfikację osób trzecich nie jest zgodne z regulaminem. Pamiętaj także, że każdy zarzut napisany w Internecie może wiązać się z konsekwencjami w życiu prywatnym.

Nick
@Natalia 03.06.2018 12:34

Natalia Sralia,ty sobie gemby Rogulskiego regulaminem jakiegoś goworku nie wycieraj,wszyscy oszukani dobrze wiedzą jakie sytuacje mają tu miejsce,nabijaj se gwiazdki dalej,i komponuj peany na cześć TRAINTEXu,cokolwiek tu było napisane i odczytane to się nie odwróci,fama na Polskę poszła szybciej niż się spodziewałeś,jesteś spalony debilu,a fenixem nie jesteś,nie podźwigniesz się,jesteś już naznaczony

Matt

Witam. Chciałbym nawiązać kontakt z osobami oszukanymi przez firmę Traintex, przez pana R. Przydałby się jakiś zbiorowy pozew do sądu. Wiadomości proszę pisać na matt3282@wp.pl

Natalia

@Feliks, czy jesteś pracownikiem Traintex? Mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? @Nick, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu. Nie używaj określeń powszechnie uznawanych za obraźliwe. Dla użytkowników forum najbardziej istotne są merytoryczne opinie, które mogą pomóc im podjąć decyzję o aplikowaniu do Traintex. Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w firmie?

nickk
@Natalia 28.05.2018 13:09

Droga Natalio chcesz wiedzieć o pracy w firmie Traintex? Proszę bardzo. Praca jest, nawet bardzo dużo pracy. W zależności jak bardzo jest naiwny człowiek może tam ciężko pracować miesiąc, dwa, pół roku a nawet dłużej. Ale tylko i wyłącznie pracować bo o wynagrodzeniu za pracę zapomnij. Praca bez umowy bo szanowny Pan Rogulski będzie Cie zwodzić jak to bardzo zajęty jest i nie ma czasu podpisać z tobą umowy a tym bardziej wykonać przelew z wypłatą dla ciebie. Uwierzysz lub nie. Na pewno nie masz co liczyć na wypłatę i na umowę. Na pewno zrobisz Rogulskiemu przyjemność bo dzięki tobie będzie miał kolejny miesiąc bogaty i przyjemny a ciebie będzie bardzo często wspominał i i wyśmiewał się z twojej naiwności przy piwie. Następnie umieści sobie tu kilka pozytywnych opinii jako Natalia, Felix , Maciek czy kto tam jeszcze. Wystarczająco ładnie napisane że firma Traintex należąca tylko i wyłącznie do Pawła Rogulskiego to nic innego jak działalność gospodarcza poszukująca naiwnych ludzi ciężko pracujących za darmo. Cel tej firmy jest jeden: OSZUKAĆ JAK NAJWIĘCEJ LUDZI. Możesz zatrudnić się w tej firmie bez uprawnień kolejowych. Rogulski i tak tego nigdy nie sprawdza. Bezpieczeństwo twoje czy też innych ludzi go nie interesuje. Ważne że kasa się kręci a on żyje na co raz wyższym poziomie

Feliks

Traintex ma opinię dobrego pracodawcy!!

Nick
@Feliks 22.05.2018 10:30

Widać Rogulski że tylko w twoim zrytym ,chorym łbie ta opinia kiełkuje,znowu tu zaglądasz i nabijasz sobie gwiazdki,podajesz się teraz za Feliksa? już cię znudził student Politechniki Wrocławskiej jak oszukałeś ludzi na aukcjach z konsolami?

to tylko prawda

Traintex-Paweł Rogulski,ostrzegam przed oszustem i naciągaczem jakim jest ta żałosna para-firma.Zalega z wypłatami od sierpnia ub.roku na KWK-Budryk,i przy modernizacji lk 354 w Poznaniu.Tłumaczy się brakiem przelewów od głównego wykonawcy,co jest oczywiście nieprawdą.Nie ma krzty honoru ani moralności,osoby oszukane obrzuca błotem i wypisuje paszkwile,w odpowiedzi na ich prawdziwe komentarze o przekrętach i oszustwie.Jest tak skuteczny i przekonujący że wymusza na moderatorze usuwanie prawdziwych opinii na jego temat.Posunął się do tego że sam sobie pod różnymi imionami wystawiał pochlebne opinie,i nabija sobie "gwiazdki" w ocenie pracodawcy.Trzymajcie się z daleka od takich krętaczy i oszustów. Zainteresowanych prawdziwymi opiniami na temat Traintex,odsyłam na stronę- najgorsza praca.pl

to tylko prawda

natalio zauważylas ze rogulski podaje sie za pracownikow ktorzy go bronią.i czy nie zszokował cie wpis ze jeden z oszukanych dawał (usunięte przez administratora) pod celą?dziwne ze słowo oszust cie szokuje. odbiegasz od normy wiec nie traktujemy cie powaznie.zapoznaj sie z regulaminem.

Natalia

Wasze wulgarne komentarze zostały zgłoszone do administratora forum i zapewne niebawem zostaną usunięte. Przypominam, że forum jest miejscem publicznym, gdzie nikt z nas nie jest anonimowy. Jeśli ktoś chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Traintex - zachęcam do wyrażenia swojej opinii. Może firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

@Natalia 23.04.2018 15:05

Tak, jako Paweł Rogulski -Traintex- prowadzimy ciągłe oszukiwanie i robienie naiwnych w konia,jesteśmy w tym najlepsi bo mamy zryty beret totalnie,ale potrafimy to robić i nie mamy skrupułów

Natalia

Upominam wszystkie osoby wypowiadające się poniżej, że pisanie komentarzy w wulgarnym, obraźliwym tonie, a także używanie słów takich jak "oszust" jest niedopuszczalne na tym forum. Przeczytajcie regulamin, zanim napiszecie kolejny komentarz (https://www.gowork.pl/regulamin ). Przypominam także, że jest to forum publiczne, a wszelkie tego typu zarzuty mogą zostać przedstawione jako zniesławienie.

Zostaw opinię o Traintex - Brzeg Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Traintex