MIKI BUD

Szczecin

Opinie o MIKI BUD

Były klient

Zatrudnia osoby bez żadnych umów. Niewypłaca pieniędzy. Oszust i zwykły kanciarz.Firma Miki bud to najgorsza firma. Odwala fuszerki niedotrzymuje terminow . Niepolecam. Omijac szerokim łukiem.

Klient

Zwykły oszust ludzi bez umowy zatrudnia w dodatku często lubi zalegać z pieniędzmi.Jeżeli jesteś pijakiem i lubisz pracować charytatywnie idź do Miki-Bud Nie polecam.

Gamrrot

Nie dość ze oszust to jeszcze robi fuszerkę. Gdy ludzie słyszą MIKI BUD odkładają słuchawkę! Zwleka z terminami oddania budowy o 3-4 mies Nie polecam.

Zostaw opinię o MIKI BUD - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIKI BUD