STREFA GPS

Wartkowice

Opinie o STREFA GPS

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w STREFA GPS? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Tomek

Firma jak najbardziej w porzadku. Polecam

gienek

Dla mnie firma ok - polecam

marqs

TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TEJ FIRMY KRZAK , NIE POLECAM , oszukują , brak z nimi kontaktu , usługi wykonywane nierzetelnie , a przedstawiciele sami nie potrafią się posługiwać programem na którym prują żenada.

Aldona
@marqs 24.10.2017 09:53

Nie zgadzam się z Pana opinią firma jak najbardziej godna polecenia pracownicy kompetentni znają się na swojej pracy. Polecam

Artur

Polecam obsługa miła i fachowa, pani przedstawiciel bardzo urokliwa i miła, kompetentna i zawsze doradzi.

Zostaw opinię o STREFA GPS - Wartkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STREFA GPS