STREFA GPS

Opinie o STREFA GPS

Roman

Suuuuper polecam Moje sugestie dla STREFA GPS: Ok Lubię atmosferę w STREFA GPS za: Obsługa, terminowość

Julia
@Roman 24.11.2018 17:11

Wygląda na to, że piszesz z pozycji klienta firmy STREFA GPS, tak? Fajnie, że zechciałeś wypowiedzieć się na forum, ale zwróć proszę uwagę na to, że powinny wypowiadać się tu głównie osoby związane ze STREFĄ GPS w sposób zawodowy. Opinie pochodzące od pracowników firm są bardzo ważne na forum.

Czesław

@Jasiy, długo już pracujesz w STREFA GPS w Wartkowicach? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tej firmie? Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w STREFA GPS? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?

Jasiy

2500zł.za darmocha się najarasz i przerwy długie jak maszyna nazwali można pospac

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w STREFA GPS? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Tomek

Firma jak najbardziej w porzadku. Polecam

gienek

Dla mnie firma ok - polecam

marqs

TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TEJ FIRMY KRZAK , NIE POLECAM , oszukują , brak z nimi kontaktu , usługi wykonywane nierzetelnie , a przedstawiciele sami nie potrafią się posługiwać programem na którym prują żenada.

Aldona
@marqs 24.10.2017 09:53

Nie zgadzam się z Pana opinią firma jak najbardziej godna polecenia pracownicy kompetentni znają się na swojej pracy. Polecam

Artur

Polecam obsługa miła i fachowa, pani przedstawiciel bardzo urokliwa i miła, kompetentna i zawsze doradzi.

Zostaw opinię o STREFA GPS - Wartkowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STREFA GPS