Piorem

Kielce

Opinie o Piorem

janko

Z tego co teraz sprawdzałem w internecie to firma Piorem z Kielc już nie działa na naszym rynku. To tłumaczy tą cisze w temacie i brak aktualnych opinii.

hej, trochę mnie to zmartwiło, co piszecie, bo przyznam, że ja też czekam na przelew. Nie wiem, co o tym myśleć. Niby jest kontakt itd. ze zlecającym, ale rzeczywiście termin zrobienia przelewu przedłuża się, chociaż za pracę zrobioną na początku dostałam wypłatę (było to pierwsze zlecenie na kwotę 30 złotych). Mam nadzieję, że to nie jakaś dziwna taktyka tej firmy.

Zostaw opinię o Piorem - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piorem