Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.

Firma straszna, totalne januszowo a nie agencja reklamowa, osoby które tam pracują nie mają kompetencji jakie powinny mieć. Obiecują dużo więcej niż oferują, a na rozmowach przedstawiają firmę jako ideał.

@mirko ale raczej nikt bez powodu pracowników nie zwalnia..czymś muszą się,, zasłużyć,, zastanawiam się też na jakim stanowisku pracowałeś, może jako specjalista do spraw gazetek bo widziałem że takich osób szukali..a to że siedzenie od rana to raczej normalne większość ludzi chodzi do pracy na 8 czy 9.

mala_mi

Duża rotacja, a to już mówi samo za siebie. Jeśli ktoś znajdzie coś innego od razu ucieka z Gutenberga.

mirko

Witam serdecznie, niestety firma nie jest godnia polecenia. Wyciągają z pracownika ile się da, a później z dnia na dzień zostaje zwolniony. Bardzo często siedzenie do rana, zwalanie winy wyłącznie na zwykłych pracowników nawet jeśli winna jest "góra". Atmosfera korpo. Jeśli cenisz siebię, swoje zdrowie i czas to nie polecam.

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gutenberg networks Warszawa Sp. z o.o.