Spółdzielnia Mleczarska WARTMILK

Sieradz

Opinie o Spółdzielnia Mleczarska WARTMILK

Aneta

Ja też niewiele mogę o zatrudnieniu u nich powiedzieć, jak kolega @hsan, ale za to produkty mają bardzo dobre. Moje dziecko wprost uwielbia to truskawkowe mleko, a ja z mężem używamy zwykłego ich mleka MU! i bardzo polecamy.

nikt

Firma nie szanuje pracownika płaci nędznie, nadgodziny każą pracować ale płacić niechcą niby do odbioru, praca często po 8 godz. czyli z nocki na popołudniówkę a z dniówki na nockę, Czy pracujesz czy masz wolne wiesz jak będzie dobrze dzień wcześniej o grafiku miesięcznym to można pomażyć

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mleczarska WARTMILK - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mleczarska WARTMILK