MSM International Consultig Poland

Kraków

Opinie o MSM International Consultig Poland

Pracowałam w tej firmie i niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa na temat ludzi, którzy ją prowadzą czyli pani (usunięte przez moderatora) i Prezesie Zarządu z Niemiec. Wykorzystywanie młodych ludzi zaraz po studiach, nie płacenie pensji, praca w nadgodzinach i zero szacunku. Ponadto jak wyżej wymienione ich działalność ktoś w końcu powinien sprawdzić bo robią mocno podejrzane interesy w Polsce z polskimi szkołami. Do szkół: sprawdzcie ich zanim przystąpicie do współpracy!!!!

Zostaw opinię o MSM International Consultig Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSM International Consultig Poland