ABCO Sp z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o ABCO Sp z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABCO Sp z o.o.

klient

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy!Nieżetelni nieterminowi oszuści.Zamówiłem u nich okna z parapetami oraz drzwi wejściowe za spore pieniądze, okna zostały zamontowane bez hamulca który był zamówiony (nie zostałem wcześniej poinformowany że usługa będzie niepełna ).Jeden z parapetów został przywieziony ze skazą I został wymieniony dopiero za 3 razem!Ponieważ za 2 razem został przywieziony parapet od innego zamówienia!!Właściciel firmy odbija piłeczkę I nie widzi swojej winy w nierzetelności wykonywanych usług, stwierdził wręcz że hamulec sam sobie wymyśliłem I nie było o nim mowy.Dzień przed montażem drzwi zadzwoniłem do właściciela żeby potwierdzić że będę miał zamontowane zamówione przeze mnie drzwi dźwiękoszczelne gerda C premium, właściciel potwierdził moje zamówienie .Ku mojemu zdziwieniu I zażenowaniu po powrocie z urlopu okazało się że zostałem jawnie oszukany ponieważ drzwi które zostały zamontowane to zupełnie nie te drzwi, tańsze o 500zł!!!!!!!!!!! Właściciel bezczelnie stwierdził że on nic tym nie wiedział bo on nie kontroluje zamówień. a poza tym nie jestem chyba muzykiem więc po co mi dźwiękoszczelne drzwi !?Była to próba bezczelnego oszustwa na pewno nie na mnie pierwszym, zażądałem bezzwłocznej wymiany na drzwi które zamówiłem I za które zapłaciłem. Czas oczekiwania na wymianę wyniósł 5 tygodni !!!!!!!!!!!!!Oczywiście to ja dzwoniłem I dopytywałem kiedy łaskawie dostanę to za co zapłaciłem.Podsumowując cała usługa została zakończona po ponad 3 miesiącach I moim zabieganiu o to co mi sie należy.Właściciel sprawia wrażenie jakby mu nie zależało na opinii I rzetelnym załatwieniu sprawy, stosuje techniki oszustwa na zasadzie " a może ktoś sie nie domyśli że to nie takie drzwi".Szczytem wszystkiego było zaproponowanie w ramach rekompensaty butelki wina, co chyba dosadnie obrazuje podejście właściciela do klienta!!!

admin

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie ABCO Sp z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o ABCO Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABCO Sp z o.o.