Opinie o "RWD Prospect" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Tarnów

0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 183 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w "RWD Prospect" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

TakNie1
Tadeusz Nowy wpis

Tak dobrze pracuje się wam, że nikt nie zagląda na forum? Szkoda, że nie chcecie podzielić się opinią z nowymi kandydatami

użytkownik Rwd Prospect Nowy wpis

Internet wyprowadziłby z równowagi najspokojniejszą osobę z równowagi. Najczęściej popołudniami internet charakteryzuje się następującymi parametrami: Ping w granicach 400-1200, download: od 0,06 mb/s 0,2. Oczywiście niema dużego problemu rano, jednak po południu lepiej odpuścić, internet nie jest w stanie wyświetlić najpopularniejszego serwisu w Polsce - "One*". Nie polecam ta firma jest żałosna pod każdym względem.

Tak5Nie

Sid Nowy wpis
@użytkownik Rwd Prospect

Drogi Januszu internetu po pierwsze jak Ty badasz ten ping tzn czy badasz poprzez Wi-FI czy bezposrednio za rourerem? Wiesz co to w ogole ping i jak dziala? Wątpie Po drugie zamiast wylewac zale na forum niezwiazanym z tematem jak sama nazwa wskazuje GOWORK forum sluzy do podzielenia sie opiniami o pracodawcy a nie zajmuje sie problemami Januszy z wifi ktorych ta jak i inne firmy ISP nie tylko z Tarnowa maja zglaszane setki dziennie. Reasumujac jesli potrafisz Januszu zglos ten problem do RWD a jesli nie to nie ma obowiazku korzystania z internetu.

TakNie

Zgadzasz się w opiniami o firmie "RWD Prospect" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o "RWD Prospect" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Tarnów

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.