Sykes Central Europe Ltd.

Toruń

Opinie o Sykes Central Europe Ltd.

pytek

czym oni się dokładnie zajmują , bo nie za dużo wyczytałem na ich stronie - mam propozycję pracy , zdaje się do ich biura w Budapeszcie, ale to na razie nic konkretnego ? jest to ogólne doradztwo z każdej dziedziny związanej z pracownikami czy bardziej dokładnie chodzi o wybrane aspekty organizacji pracy czy motywacji ???

Zwierzak

FIrma kontaktuje się i rozmawia przez miesiąc po polsku i po angielsku i wstrzymuje wyjazd do Rumunii Cluj-Napoca, bo dzięki firmie Sykes i Samsung przeniesiono tylko 25% z planowanych 50% pracowników. Około 20 ludzi straciło prace, gdzie złożyło wymówienia lub mieszkania (bo wyjazd tego wymagał). Założę się, że rozpocznie się szereg pozwów cywilnych żądających odszkodowań za poniesione straty z rąk tej firmy oraz firm Sykes jak i Samsung. życzę zlęknionym i ofiarom powodzenia, oby stracili koncesję jak i dali Wam odszkodowanie

NanoTech

Rozmowa z Sykes na temat wyjazdu zakończona sukcesem, dobrze, że nie zrezygnowałem z pracy, bo bym gryzł glebę. Rozmawiali ze mną z goła przez miesiąc wraz z firmą ManPower z W-wy. Kompletny brak wyobraźni, profesjonalizmu i wprowadzanie w błąd. Wiedzą mam nadzieję, że świadome wprowadzanie w błąd jest karalne, tym bardziej jeśli robi się to masowo? Sykes/ManPower - nigdy więcej. Wspłczuję tym co pojechali do pracy do Cluj-Napoca.

przezwyczajony

Wielka amerykanska firma. Czytaj wielki nieład i niezorganizowanie. Jezeli ktos nie wymaga od zycia zbyt wiele, moze tam zagrzac miejsce. Warunki pracy i atmosfera miedzy ludzmi nie sa zle, aczkolwiek na dluzsza mete wolalbym pracowac przy produkcji lizakow.

Zostaw opinię o Sykes Central Europe Ltd. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sykes Central Europe Ltd.