Operate

Kraków

Opinie o Operate

robak

Jak dla mnie najdziwniejsza jest kwestia zmiany nazwy, wcale nie zachęca mnie to @Mania. Zresztą, ofert pracy też nie widać

AM

coś wam się pomerdało, nie Operate ale Operante:))) Ale korzenie te same;)))

ktoś

fakt, dawny Marketing House, praca bez przyszłości. Chwilowe docenienie (NLP się kłania) a potem już same pretensje. Znoszenie kaprysów starej panny, tłumaczenie się z 5 minutowej nieobecności, ciągłe zmiany decyzji, szkoda czasu

Lucky

To nowa nazwa dla firmy MARKETING HOUSE. Dla kandydatów, bo będą niedlugo poszukiwani: nie idźcie tą drogą!!!!! [usunięte przez moderatora], kłamstwa, nierzetelnośc i fałsz jakich mało. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw opinię o Operate - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Operate