"ABC"GWÓŹDŹ-KNABEL

Katowice

Opinie o "ABC"GWÓŹDŹ-KNABEL

agnes

Tak samo ja pracowałam w abc-najpierw rok czasu na zlecenie,ciągle poniżana przez kierowniczkę panią [usunięte przez moderatora] -potem jak dostałam umowę to po kilku miesiącach mi jej nie przedłużyli-szkoda nerwów na ten sklep-odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam pracy w tym sklepie(sieć sklepów spożywczych lewiatan)właściciel daje umowy zlecenia na czas nawet roku!!CZĘSTO PRACUJE SIĘ W TYM SKLEPIE BEZ KSIĄŻECZKI SANEPIDU!pensję od 900-1200 na ręke na umowę zlecenie.Omijajcie te sklepy szerokim łukiem!!!!

Zostaw opinię o "ABC"GWÓŹDŹ-KNABEL - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ABC"GWÓŹDŹ-KNABEL