Vida Andrzej Tarasek
4 13 43 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa w Vida Andrzej Tarasek?

ViDA Nowy wpis
@Pytanie

W Dziale Handlowym podstawa jest ustalana indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia. Pozdrawiamy, Zespół ViDA.

TakNie2
Nazwa działu: Marketing

Niestety ze wpisu nie wynika czy miał Pan kiedykolwiek styczność z firmą VIDA, trudno nie ulec wrażeniu, że opinia jest napisana niejako na zamówienie. A biorąc pod uwagę, że zaledwie godzinę temu otrzymaliśmy ofertę usuwania nieprzychylnych komentarzy (których w rzeczywistości nie ma zbyt wiele), to być może taką potrzebę u potencjalnego klienta takim komentarzem należało wykreować. Firma VIDA nie ma nic wspólnego z call center (choć oczywiście pozostajemy z klientami w kontakcie telefonicznym), od lat zajmujemy się cyberbezpieczeństwem i w swoim portfolio stawiamy na innowacyjne produkty, które na rynku oferują tylko nieliczni, zatem o żadnym przesycie nie może być mowy. Ponadto w żadnej, międzynarodowej korporacji nie znajdzie się tak życzliwej atmosfery jak u nas :) Dla Pana to PR i marketing, a dla nas to codzienne relacje z klientami, współpracownikami i przełożonymi, które są oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. W Dziale Handlowym na pensję składa się stała podstawa i premie, jednak wysokość tych kwot jest ustalana indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia, zatem trudno ustosunkować się do podanych wyżej kwot. W razie dalszych pytań związanych z rekrutacją i pracą w naszej firmie zapraszamy do kontaktu e-mailowego: rekrutacja@vida.pl

Nazwa działu: Marketing

Rzeczywiście na portalu gowork dominują negatywne komentarze na temat pracodawców, jak jednak widać dobre relacje i rodzinna atmosfera sprawiają, że zarówno dotychczasowi, jak i obecni pracownicy dzielą się pozytywnymi opiniami o firmie ;) W naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych zawsze jest podany opis stanowiska, wymagane umiejętności i widełki wynagrodzenia, może Pan to sprawdzić w archiwalnych ogłoszeniach. Na portalu gowork nie zamieszczamy ogłoszeń o pracę, być może dlatego nie znalazł Pan informacji w zakresie wymaganych kompetencji i proponowanych zarobków. Ponadto w tej chwili nie poszukujemy nowych pracowników do Działu Handlowego, niemniej jednak życzymy powodzenia w poszukiwaniach wymarzonej pracy.

Nar
@ViDA

A czy mogą Państwo dać znać jak przebiegła rekrutacja kandydatom?

@Nar

Rekrutacja w VIDA przebiega standardowo - z wybranymi kandydatami spotykamy się na dwuetapowej rozmowie. Wszystkie szczegóły dot. stanowiska zawarte są w ogłoszeniu o pracę.

Nar
Nazwa działu: Handlowy

Proszę cv nie posylac, bo na stanowisko handlowe firma już zakonczyla rekrutację . Wiem z informacji jaka otrzymałam przez telefon , pozdrawiam. Ps stan na 15.10.

ViDA

Proszę Państwa, na wstępie chciałabym wyjaśnić, że nie prowadzimy rekrutacji do Działu Handlowego. W ostatnim czasie poszukiwaliśmy kandydata na stanowisko specjalisty do Działu Obsługi Klienta. Ponadto w ogłoszeniach o pracę, które są zamieszczane w internecie przez naszą firmę, zawsze podane są szczegóły dotyczące warunków pracy i płacy. Proszę starannie zapoznać się z treścią ogłoszeń, na które Państwo aplikujecie, zanim zaczniecie Państwo sporządzać krytyczne komentarze w Internecie.

@Nar

Pani Barbaro, pragnę zauważyć, że aplikowała Pani na stanowisko specjalisty w Dziale Obsługi Klienta, do Działu Handlowego od dawna nie poszukujemy nowych pracowników ;) Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w poszukiwaniach wymarzonej pracy.

Nar Nowy wpis
@ViDA

Proszę Państwa skoro zostalam wywołana do tablicy już spieszę z odpowiedzią. Czym jest wobec tego handel? Jak dobrze rozumiem cyt."proces gospodarczy polegający na sprzedaży, czyli na wymianie dóbr i usług na pieniądze, bądź na inne towary lub usługi " Skoro przygotowywanie ofert handlowych czy sprzedaż produktów nie jest handlem to coż mogę powiedzieć... A nadmieniam, ze taki zapis był w ogłoszeniu na specjalistę ds obsługi klienta. Pracę oczywiście już znalazlam, dziękuję za troskę, czy wymarzona? Na pewno inspirująca. Pozdrawiam

MM.
Nazwa działu: Handlowy

Uczestniczyłam w procesie rekrutacji (pierwszy etap) miałam dostać odpowiedź zwrotną, o której zapomniano? Dobrze, że zobaczyłam informację na portalu, na którym wysyłałam CV, że aplikacja jest odrzucona już kilka dni temu, nie będę czekać na telefon od firmy. Rozmowa przebiegła standardowo - pytania o doświadczenie, mocne/słabe strony, jak radzę sobie z "trudnym klientem". Dwa etapy rekrutacji.

Ivo
@MM.

Dokładnie. Zapomniano poinformować mimo zapewnień.

@Ivo

Przepraszamy, niestety ze względu na ogromną liczbę zgłoszeń nie mieliśmy możliwości skontaktowania się ze wszystkimi kandydatami telefonicznie. Pozdrawiamy, zespół ViDA.

Nar Nowy wpis
@ViDA

Swiadczy to o panstwa nieslownosci. Mam nadzieje, że dozyje czasow kiedy feedback od potencjalnego pracodawcy będzie wymogiem, który będzie sprawdzany czy kontrolowany przez pip. W poniedzialek telefon, że będziecie dzwonic w piątek, bo się przedłuża A kiedy dzwonię we wtorek nastepnego tygodnia słyszę "Ale przecież mówiliśmy, że dziekujemy za udzial w rekrutacji " kto tu kogo robi w konia?

Nazwa działu: Handlowy

widzę że firma dopuszcza tylko wygodne dla siebie komentarze na forum (nie wiem jakie są kryteria tego dopuszczania ale pewne jest że znikają komentarze lub są modyfikowane na tym forum -dowody są oczywiste i je posiadam).Faq gowork pisze że usuwa komentarze na wniosek firmy więc gowork tego nie robi ,więc chyba inteligentny człowiek wie oco chodzi.Odsyłam do faq gowork kto może usuwać komentarze lub na nie wpływać. . Jestem prawie pewien może nie na 100 % że firma sama generuje komentarze .W internecie nic nie ginie i zrzuty ekranu posiadam .Podzielę się więc ze znajomymi tą informacją o tej firmie jak to usuwa komentarze i modyfikuje i może nawet sama pisze je. Bardziej obiektywne fora może docenią też tą informację w końcu gowork nie jest jedyną platformą opinii. Oczywiście zrzut ekranu robię znowu i tego komentarza,bo znowu ta opinia zostanie usunięta.Poprzednia opinia istniała też tydzień i byłą napisana 23.10.2019 o godzinie 10:55.Ta opinia też za chwile zniknie bo nie jest życzliwa firmie vida.Inne Poprzednie komentarze które były pisane również istniały tydzień czasu więc pytanie ile ta opinia tutaj będzie istnieć ? cyt w całości usuniętego komentarza napisany 23.10.2019 o godzinie 10:55 , który został usuniety przez firmę vida,bo faq gowork określa kto może usuwać komentarze " Jaki regulamin gowork został naruszony że mój komentarz "call center"został zamieniony na: "anonim 10.10.2019 13:24 Nazwa działu: Handlowy (usunięte przez administratora)" a treść została usunięta ? Dlaczego tydzień czasu komentarz istniał i nie naruszał regulaminu ? Zrobię zrzut ekranu aby i ten wpis nie został skasowany. Proszę o wyjaśnienie i przywrócenie poprzednich komentarzy których byłem autorem. Chce zgłosić problem do gowork ale wymaga on przedstawienia dowodów czyli pewnie skanu komentarza" PS wiem dokładnie które z moich komentarzy zostały usunięte posiadam np dokładną datę i czas ale i więcej danych więc jest się czym dzielić z innymi i opiniować.Nie ma sensu tutaj pisać czegokolwiek skoro i tak zostanie (usunięte,wycięte,zmodyfikowane, i wiele więcej słowem czysty PR i marketing tutaj jest)

@call center

Po prostu pisząc tutaj z dobrym zamiarem i pytając o sprawy zatrudnienia tak jak faq gowork dopuszcza,nie sądziłem że będę moje komentarze w całości usuwane.Nawet usuwane będą cytaty którymi się posłużyłem ,a będące fragmentem mojego komentarza a stanowiące część odpowiedzi innych użytkowników np ""Firma VIDA nie ma nic wspólnego z call center (choć oczywiście pozostajemy z klientami w kontakcie telefonicznym). Od lat zajmujemy się cyberbezpieczeństwem i w swoim portfolio stawiamy na innowacyjne produkty, które na rynku oferują tylko nieliczni, zatem o żadnym przesycie nie może być mowy." Po prostu ten sam fragment ale napisany tj zacytowany przeze mnie został usunięty, a przez użytkownika vida istnieje nawet do teraz.Więc nawet odniesienie się do wypowiedzi innych uczestników powoduje że cały komentarz jest usuwany, nawet nie jego fragment jeżeli by w jakikolwiek sposób naruszał regulamin gowork lub pisał ewentualną ,niezamierzoną przezemnie i nieprawdziwą informację.Czyli zamiast usuwać fragment wypowiedzi który w jakikolkwiek sposób pisałby ewentualną nieprawdę lub regulamin gowork naruszał,to kasowana była cała wypowiedź i cały komentarz. Jeszcze tylko zrzut ekranu i żegnam.

@call center

żeby było też jasne zrzuty ekranu i historia wypowiedzi na wypadek usuwania ich , są zachowane przeze mnie i nie dotyczą tylko moich komentarzy ale i pozostałych tutaj na forum.Samo robienie zrzutów ekranu ,chyba nie stanowi naruszenia regulaminu gowork a jeśli stanowi to w którym punkcie.

Ranking
www
Nazwa działu: Handlowy

Też brałam udział w tej rekrutacji. Ogólnie dobra atmosfera, bez stresu i głupich pytań typu: proszę sprzedać długopis. Głównie pytali o doświadczenie, jak się widzę w tej branży, taka dość luźna rozmowa. Mają chyba normalne podejście do ludzi. Też do mnie nie zadzwonili, może czegos nie ogarnęłam, ale wydaje mi się, że mieli dzwonić tylko do tych co się dostaną do drugiego etapu.. no szkoda

Tak1Nie1
Miron

Mogę dodać tylko, że dzięki takiej postawie firma zdobyła opinię bardzo dobrego pracodawcy!

@Miron

Dziękujemy :)

TakNie

Wiecie czy w Vida Andrzej Tarasek szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Dzień dobry, proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres: rekrutacja@vida.pl

DM
 Rekomendacja

Skoro kolega już wywołał mnie do tablicy to na początku sprostuję, że nie jestem na 2 miesięcznym urlopie :) Po prostu mój wspaniały pracodawca wyraził zgodę na pracę online przez ten czas tylko w innej lokalizacji świata. To przede wszystkim pokazuje, że w Vidzie pracują ludzie, którzy rozumieją drugiego człowieka i są na niego bardzo otwarci. Moja przygoda w tej firmie trwa już 10 lat. Przez ten okres, nigdy nie pomyślałem, że "jutro znowu muszę iść do roboty :/„ i to jest piękne. Rodzinna atmosfera, życzliwość, chęć niesienia pomocy oraz dzielenia się wiedzą są tutaj na porządku dziennym. Powiedzmy sobie szczerze - praca w dziale handlowym wymaga przede wszystkim cierpliwości, tym bardziej jeżeli pracujesz w firmie, w której realizuje się ciekawe projekty oparte o najnowsze technologie. Skoro mowa już o technologiach, to możecie być spokojni - wiedzę pozyskacie na dedykowanych szkoleniach zew. i wew. Firmę tworzą ludzie a nie miejsce. Fakt obecna lokalizacja "nie dodaje uroku" ale już 1 sierpnia 2019 rozpoczynamy naszą przygodę w nowej siedzibie, która mówiąc językiem młodzieżowym jest "petardą" :)

NK

Sukces ViDY to jej system wartości, który na pierwszym miejscu stawia człowieka. Zarządzających firmą cechuje profesjonalne podejście do klientów i szacunek w stosunku do pracowników. Pracowałam już w wielu miejscach i nigdzie nie spotkałam się z tak życzliwą, wręcz rodzinną atmosferą. Bardzo fajny, zgrany zespół, zawsze gotowy do pomocy sprawia, że można się naprawdę wiele nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie. Firma zapewnia szereg szkoleń, od długoletnich pracowników wiedzę można czerpać garściami, a od przełożonych zawsze można liczyć na feedback. Osobiście cenię sobie, że codziennie mogę się tu nauczyć czegoś nowego, a szefowie nie nadzorują każdego mojego ruchu, tylko pozwalają mi na dużą samodzielność w prowadzonych działaniach - cieszę się, że pracuję w miejscu, gdzie takim zaufaniem obdarzono mnie już na starcie. Atmosfera pracy sprzyja twórczemu myśleniu i rozwojowi. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie, to niebanalne miejsce i fantastyczni ludzie.

D

Od paru miesięcy jestem częścią firmy. Co mógłbym powiedzieć? Nie sądziłem, że opinie które napisali moi poprzednicy tak mocno będą się pokrywać z rzeczywistością. Pierwsze co zapadło mi w pamięć to słowa obecnego Dyrektora który powiedział "pamiętaj, że jak będziesz miał jakiś problem to możesz przyjść do mnie ", bardzo szybko przekonałem się, że nie były to puste słowa. W zasadzie, żaden problem ani żadne pytanie nie jest pozostawione same sobie. Kolejno, rozwój. Firma mocno dba o rozwój pracowników, co pokazuje cykl praktycznie cotygodniowych szkoleń organizowanych przez osoby wewnątrz firmy, jak i również z udziałem osób z zewnątrz. Dalej przejdę do atmosfery, jest bardzo rodzinnie, nikt nie jest traktowany gorzej/lepiej, wszyscy są równi. Praktycznie wszystko idzie załatwić od ręki, wolne, wcześniejsze wyjście z pracy czy tzw. "Home Office", szefowie są normalni, ludzcy i słowni. Są to ludzie z którymi po prostu chce się pracować Co do lokalizacji, to prawda, że podczas upałów nie jest super przyjemnie, aczkolwiek szkoda, że osoby piszące negatywne komentarze nie wspomniały o wiatrakach porozstawianych po biurze, więc widać, że dla pracodawcy problem istnieje i nie zamiata go pod dywan i stara się coś z nim zrobić ( o czym również później ). Drugą kwestią której nie poruszyły osoby krytykujące to wg. mnie ViDA znajduje się w tym momencie w jednym z najbardziej dogodnych miejsc, jako, że biuro znajduje się w ścisłym centum ( 5 minut od dworca, minuta od Aioli, dwie minuty od Korfantego ) więc w zasadzie wszędzie jest blisko, więc moim zdaniem obecna lokalizacja na bardzo duży plus. Jedynym jej problemem jest parking, aczkolwiek i z tym można sobie poradzić bez większego problemu. Oprócz tego firma w zasadzie jest już na finiszu przeprowadzki do nowoczesnego, klimatyzowanego biura z parkingiem( ponoć to już nie miesiące, nie tygodnie a dni ) więc wszystkie powyższe minusy znikną Jeśli chodzi o możliwości które daje firma, myślę, że najlepiej obrazuje to kolega który pojechał na dość niestandardowy urlop, bo aż dwumiesięczny. To doskonale pokazuje, że firma daje duże możliwości i jest bardzo elastyczna. Podsumowując, czy warto pracować w firmie ViDA? Myślę, że najlepiej pokazują to osoby z wieloletnim stażem w firmie które pomimo kilku czy kilkunastu lat codzniennie przychodzą z tym samym uśmiechem do pracy.

Tak7Nie
Bart
Nazwa działu: IT

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i to co mogę potwierdzić to fakt że to rodzinna atmosfera tworzy dusze tej firmy, i to widać już w pierwszych dniach pracy. Wiedza, którą wszyscy się dzielą między sobą – nikt nie zostawia pytań bez odpowiedzi i "samemu sobie" z nowymi dla siebie tematami i wyzwaniami. To co w szczególności na początku pracy chyba dla każdego jest ważne – wsparcie zarówno od kolegów jak i przełożonych czuć i widać na każdym kroku kiedy go potrzebujesz. Pracuje tutaj sporo osób z wieloletnim stażem, co potwierdza że firmie są warunki do rozwoju i do zapuszczenia korzeni na wiele, wiele lat – to bardzo motywujące w momencie gdy zmieniasz środowisko pracy i widzisz w nowym miejscu perspektywy dla siebie na przyszłość. Jeśli pracowałeś do tej pory w „corpo” to musisz się przestawić na inny tryb pracy – na ten lepszy - „NORMALNY” w którym to ludzie są ważni, i to co daje Tobie pracodawca i jakie są jego oczekiwania, oddajesz swoją pasją do pracy, satysfakcją, i uśmiechem a nie na siłę czy z przymusu. Firma się rozwija i rośnie – za chwilę nowa siedziba, trwające rekrutacje, pokazują tylko że kierunek w jakim podąża firma jest słuszny. Osobiście polecam pracodawcę.

Tak9Nie
Dundee
 Rekomendacja

Trudno znaleźć na rynku pracy podobnego pracodawcę, któremu tak bardzo na sercu leżałoby dobro pracowników, dbałość o atmosferę w pracy i rozwój firmy. Firma z perspektywami. Faktycznie, być może i mieści się obecnie w niezbyt atrakcyjnej kamienicy, ale to etap przejściowy. Nowa siedziba firmy już wkrótce zostanie oddana do użytku. I nie są to tylko czcze słowa, o czym wiedzą wszyscy pracownicy. Zupełnie nie podzielam negatywnych opinii co do zarobków. Są one adekwatne do posiadanych umiejętności jak i zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków. Poza tym pobory są wypłacane zawsze w umówionym terminie (a często przed jego upływem). Tak jak wspomniałem atmosfera pracy jakich mało. Życzliwość, chęć niesienia pomocy, współpraca pomiędzy pracownikami i działami, którą widać na każdym kroku. Sytuacja do pozazdroszczenia. Tak trzymać! Zdecydowanie polecam pracodawcę i mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze długo ze sobą pracować.

Tak6Nie2
Rekrutowany
Nazwa działu: Handlowy

Nigdy jeszcze nie widziałem tak zaniedbanej siedziby firmy.. Tam jest po prostu brudno, okropnie. Podczas rozmowy rekrutacyjnej siedzisz na starej, rozsypującej się sofie. Jeżeli chodzi o specyfikę pracy - typowa akwizycja produktów, których na rynku jest przesyt. Strata czasu.

Tak2Nie4
@Rekrutowany

Zespół ViDY tworzą ludzie, nie miejsca. Aktualnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do nowej siedziby, być może szereg kartonów i związany z tym chaos spotęgował negatywne odczucia. Praca na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta to przede wszystkim obsługa dotychczasowych klientów i utrzymywanie relacji. Pozyskiwanie nowych klientów, zwłaszcza we wspomnianej przez Pana formie, nie należy do obowiązków na tym stanowisku. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach wymarzonej pracy.

Tak5Nie
Anonim

Szkolenie na politechnice opolskiej, przeprowadzone wzorowo. Profesjonalne przygotowanie i organizacja. Dużo wiedzy merytorycznej i jeszcze więcej praktycznej. Dzięki Wam zwiększyłem swoje kompetencje na rynku pracy. Pozdrawiam osoby prowadzące szkolenie. Moje sugestie dla Vida Andrzej Tarasek: Narazie brak

Irena
@Anonim

Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jasno, czy jesteś pracownikiem Vida Andrzej Tarasek? A może skorzystałeś z oferty szkoleniowej firmy? Napisz, z jakiej perspektywy udzieliłeś swojej opinii, a będziemy mogli porozmawiać o konkretnych aspektach zatrudnienia w tej firmie.

R

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Pracowałem w kilku firmach z branży i nigdzie nie spotkałem się z takim przyjęciem i zainteresowaniem pracownikiem jak w tu. Duże możliwości rozwoju, ciekawa praca, dobre zarobki i bardzo unikatowe produkty, których nie znajdziemy u największych integratorów. No i atmosfera pracy... Polecam.

jacek

Firma skupiona na nowych technologiach, można liczyć na duże wsparcie wparcie kierownictwa oraz pracujących tam osób. Dobrą rekomendacją jest też to, że firma posiada sporo wieloletnich pracowników, co potwierdza dobrą atmosferę i zarobki.

Irena
@jacek

Wspominasz, że firma posiada sporo wieloletnich pracowników. Czy jest to spowodowane tym, że Vida Andrzej Tarasek dba o ich rozwój kompetencji? Na przykład poprzez organizowanie szkoleń wewnętrznych lub kursów podnoszących ich kwalifikacje. Swoją wypowiedzią pomożesz użytkownikom poszukującym pracy z możliwością rozwoju zawodowego.

lazarm

Pracowałem tam kilka lat. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat właściciela jak i samej firmy. Potrzeba trochę czasu żeby wdrożyć się w obszar działalności firmy (IT) ale później jest już tylko z górki, a oferowane produkty są naprawdę ciekawe i coś wnoszą dla klienta.

Jerzy

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś informacje o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Jerzy

Zapraszamy do kontaktu. Może Pan wysłać swoje CV na adres: e.kozak@vida.pl. W dziale handlowym zarobki oparte są o stałą pensję + premie (wypłacane za bieżący miesiąc).

Tak2Nie

Anonim

W żadnym wypadku nie polecam. Żałuję każdej sekundy tam spedzonej. Po pierwsze siedziba: nora jakich mało w starej kamienicy. Klimatyzacji brak więc latem nie da się wysiedziec. O zarządzaniu nie napiszę bo go nie ma. Premię za sprzedaż bardzo ciężko dostać w terminie. Pan uważający się za (usunięte przez administratora) wydaje sprzeczne względem siebie polecenia więc pracować ciężko.. Reasumując: za żadne skarby nie iść tam do pracy!!!

Tak9Nie

@Anonim

Aktualnie przenosimy siedzibę do nowego budynku z klimatyzacją. Odpowiem tylko na ten zarzut ponieważ pozostałe stanowią subiektywne odczucia. Życzymy Panu sukcesów w dalszej karierze.

Tak7Nie

A

Super pracodawca! Świetna atmosfera, duże wsparcie szefów i pracowników. Elastyczne godziny pracy. Swietna lokalizacja - centrum Katowic. Polecam pracodawcę 100%!

Tak6Nie
@A

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Nonanonymous.

Pracowałem tam na początku swojej przygody ze sprzedażą w IT. Jestem wdzięczny za cierpliwość Pracodawcy i jego chęci pomocy. Dzisiaj dzięki niemu osiągnąłem dużo więcej niż sam się spodziewałem. Mimo, że mam aktualnie słaby kontakt z tą firmą to uważam, że zasługuje na dobrą opinię. Trzeba tylko pamiętać, aby rzetelnie podchodzić do swoich obowiązków. Warto tam spróbować swoich sił choćby ze względu na miłą atmosferę i możliwości wyższych dochodów niż średnia krajowa.

anonymous

Osobiście uważam, że vida to dobry pracodawca Żaden z pracowników z, którym rozmawiałem nigdy nie narzekał na atmosferę w firmie. Wręcz przeciwnie wszelkie problemy komunikacyjne zawsze były rozwiązywane od ręki i panował klimat wzajemnej pomocy i współpracy niezależnie od stanowiska. Obecna siedziba mieści się w starej kamienicy i nie jest to 'szklany biurowiec' ale jest to tylko miejsce najmowane i w żadnym wypadku nie należy się tym sugerować.

Tak10Nie

Zostaw opinię o Vida Andrzej Tarasek - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie