Vida Andrzej Tarasek

Vida Andrzej Tarasek

Opinie o Vida Andrzej Tarasek

R
Zweryfikowany użytkownik

Pracowałem w kilku firmach z branży i nigdzie nie spotkałem się z takim przyjęciem i zainteresowaniem pracownikiem jak w tu. Duże możliwości rozwoju, ciekawa praca, dobre zarobki i bardzo unikatowe produkty, których nie znajdziemy u największych integratorów. No i atmosfera pracy... Polecam.

Anonim

Szkolenie na politechnice opolskiej, przeprowadzone wzorowo. Profesjonalne przygotowanie i organizacja. Dużo wiedzy merytorycznej i jeszcze więcej praktycznej. Dzięki Wam zwiększyłem swoje kompetencje na rynku pracy. Pozdrawiam osoby prowadzące szkolenie. Moje sugestie dla Vida Andrzej Tarasek: Narazie brak

Irena
@Anonim 06.12.2018 17:46

Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jasno, czy jesteś pracownikiem Vida Andrzej Tarasek? A może skorzystałeś z oferty szkoleniowej firmy? Napisz, z jakiej perspektywy udzieliłeś swojej opinii, a będziemy mogli porozmawiać o konkretnych aspektach zatrudnienia w tej firmie.

jacek

Firma skupiona na nowych technologiach, można liczyć na duże wsparcie wparcie kierownictwa oraz pracujących tam osób. Dobrą rekomendacją jest też to, że firma posiada sporo wieloletnich pracowników, co potwierdza dobrą atmosferę i zarobki.

Irena
@jacek 08.11.2018 16:01

Wspominasz, że firma posiada sporo wieloletnich pracowników. Czy jest to spowodowane tym, że Vida Andrzej Tarasek dba o ich rozwój kompetencji? Na przykład poprzez organizowanie szkoleń wewnętrznych lub kursów podnoszących ich kwalifikacje. Swoją wypowiedzią pomożesz użytkownikom poszukującym pracy z możliwością rozwoju zawodowego.

lazarm

Pracowałem tam kilka lat. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat właściciela jak i samej firmy. Potrzeba trochę czasu żeby wdrożyć się w obszar działalności firmy (IT) ale później jest już tylko z górki, a oferowane produkty są naprawdę ciekawe i coś wnoszą dla klienta.

Jerzy

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś informacje o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Jerzy 12.08.2018 11:28

Zapraszamy do kontaktu. Może Pan wysłać swoje CV na adres: e.kozak@vida.pl. W dziale handlowym zarobki oparte są o stałą pensję + premie (wypłacane za bieżący miesiąc).

Anonim

W żadnym wypadku nie polecam. Żałuję każdej sekundy tam spedzonej. Po pierwsze siedziba: nora jakich mało w starej kamienicy. Klimatyzacji brak więc latem nie da się wysiedziec. O zarządzaniu nie napiszę bo go nie ma. Premię za sprzedaż bardzo ciężko dostać w terminie. Pan uważający się za (usunięte przez administratora) wydaje sprzeczne względem siebie polecenia więc pracować ciężko.. Reasumując: za żadne skarby nie iść tam do pracy!!!

@Anonim 15.06.2016 18:51

Aktualnie przenosimy siedzibę do nowego budynku z klimatyzacją. Odpowiem tylko na ten zarzut ponieważ pozostałe stanowią subiektywne odczucia. Życzymy Panu sukcesów w dalszej karierze.

A

Super pracodawca! Świetna atmosfera, duże wsparcie szefów i pracowników. Elastyczne godziny pracy. Swietna lokalizacja - centrum Katowic. Polecam pracodawcę 100%!

@A 09.07.2018 10:16

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Nonanonymous.

Pracowałem tam na początku swojej przygody ze sprzedażą w IT. Jestem wdzięczny za cierpliwość Pracodawcy i jego chęci pomocy. Dzisiaj dzięki niemu osiągnąłem dużo więcej niż sam się spodziewałem. Mimo, że mam aktualnie słaby kontakt z tą firmą to uważam, że zasługuje na dobrą opinię. Trzeba tylko pamiętać, aby rzetelnie podchodzić do swoich obowiązków. Warto tam spróbować swoich sił choćby ze względu na miłą atmosferę i możliwości wyższych dochodów niż średnia krajowa.

anonymous

Osobiście uważam, że vida to dobry pracodawca Żaden z pracowników z, którym rozmawiałem nigdy nie narzekał na atmosferę w firmie. Wręcz przeciwnie wszelkie problemy komunikacyjne zawsze były rozwiązywane od ręki i panował klimat wzajemnej pomocy i współpracy niezależnie od stanowiska. Obecna siedziba mieści się w starej kamienicy i nie jest to 'szklany biurowiec' ale jest to tylko miejsce najmowane i w żadnym wypadku nie należy się tym sugerować.

Zostaw opinię o Vida Andrzej Tarasek - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vida Andrzej Tarasek