Zespół Placówek Opiekunczo - Wychowawczych "Rodzina Maryi"

Szamotuły

Opinie o Zespół Placówek Opiekunczo - Wychowawczych "Rodzina Maryi"

Minimalne zarobki, ciężka praca, każdy sobie rzepkę skrobię - nie ma współpracy między wychowawcami a szefostwem. A zastępczyni dyr. podkłada tylko kłody pod nogi zamiast wspierać... Dyrektorka nie szanuje pracowników - dziś jesteś, jutro już Cię nie ma .. Jeden wielki minus - nie tak powinno być w "Rodzinie Maryi"...

Zostaw opinię o Zespół Placówek Opiekunczo - Wychowawczych "Rodzina Maryi" - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Placówek Opiekunczo - Wychowawczych "Rodzina Maryi"