Solaris S.C. Konina Stefan

Będzin

Opinie o Solaris S.C. Konina Stefan

telemarketer

W porównaniu do konkurencji, która de facto mieści się jakieś 100 m dalej i jest molochem i nie szanuje ludzi, tutaj było całkiem nieźle. Jasny system wynagrodzeń i miła atmosfera. Bez presji i ez ciśnienia. Każdy pracuje ile chce i wie ile zarobi na koniec miesiąca. Można było zarobić 3 tysiące, a przy braku szczęścia i chęci 500 zł. Dla młodych praca bardzo fajna, czasem śmierdziało od niektórych pracowników :/

beka z typow

obecnie nazywaja sie INFO PREMIUM i maja siedzibe na (usunięte przez administratora) w sosnowcu kasa jaka proponuja jest zalosna, nie ma sensu isc tam na rozmowe bo to strata czasu. (usunięte przez administratora)I

Ja

Kto Ci zapłacił za wypisywanie takich bzdur o "Przedsiębiorcy stulecia"

Zostaw opinię o Solaris S.C. Konina Stefan - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solaris S.C. Konina Stefan