Nipress Agencja Wydawniczo-Reklamowa Zbigniew Niczko

Opinie o Nipress Agencja Wydawniczo-Reklamowa Zbigniew Niczko

Jak przedstawia się sytuacja Nipress Agencja Wydawniczo-Reklamowa Zbigniew Niczko na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Katowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Zbigniew

Firma obecnie zmienila tylko szyld i dalej dziala w podobny sposob. Nie polecam!

Niepolecam

Nie polecam firmy ani współpracy z jakimkolwiek członkiem 'zarządu' byłej firmy Nipress.(usunięte przez administratora)

Zgadzam sie z powyzszą opinia. (usunięte przez administratora) Wlasciciel dalej prowadzi działalnosc pod innym szyldem(usunięte przez administratora)

Dlaczego usunięto wcześniejsze opinie dotyczące firmy Nipress? Firma zalega z wypłatami prawie każdemu pracownikowi. Bardzo kiepsko prowadzona i zarządzana a usługi przez nią świadczone miały na celu wyzyskać pieniądze od klienta w zamian na najmniejszą jakość.(usunięte przez administratora)

Po pierwsze, żaden Maksymilian nie pracuje,ani nie pracował w firmie Nipress:) Ktoś to na zamówienie napisał? Prawda o tej firmie jest taka, że jedyne, co tam jest ok, to atmosfera. Pod tym względem ta firma jest lepsza od innych. Ale trzeba także przygotować się na minusy: 1. nigdy nie płacą w terminie i płacą kiepsko 2. brak płatności za nadgodziny 3. momentami totalna fuszera

Zostaw opinię o Nipress Agencja Wydawniczo-Reklamowa Zbigniew Niczko - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nipress Agencja Wydawniczo-Reklamowa Zbigniew Niczko