Wielkopolskie Centrum Wydawnicze Pechta Katarzyna

Poznań

Opinie o Wielkopolskie Centrum Wydawnicze Pechta Katarzyna

Dyrektor szkoły

OSZUŚCI !!! Robiąc zakupy dla szkoły w ubiegłym roku mylnie opłaciłam 2 razy tą samą fakturę. Pomimo licznych interwencji ,próby kontaktu z właścicielką nie udało mi się odzyskać pieniędzy a kontakt telefoniczny jest niemożliwy , ponieważ podany numer jest błędny ..........

Wera

Pracuje się niekiedy za darmo. Tylko niektóre osoby maja "swoich" klientów". Nowe osoby, mimo umiejętności i wykształcenia, są zupełnie wyalienowane.Jest to strata czasu i zdrowia.

MwNeBrVt

NIE POLECAM TEJ FIRMY! KTO CENI SWÓJ CZAS NIECH NAWET NIE PRÓBUJE TU PRACOWAĆ ... WCISKANIE LUDZIOM PRZEZ TELEFON JAKIŚ KSIĄŻEK, A PŁACA Z TEGO NIKŁA.

Ona

Firma jakaś okropna. Polityką firmy jest sprzedaż aktykułów wydawnictwa, czyli książek, map, albumów. Szkolenie żadne, pracuje się tak naprawdę na zywioł, często nawet nie można obejrzeć książki. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Wielkopolskie Centrum Wydawnicze Pechta Katarzyna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolskie Centrum Wydawnicze Pechta Katarzyna