Michniewski Firma Handlowo-Usługowa

Zawiercie

Opinie o Michniewski Firma Handlowo-Usługowa

?

Totalna bzdura!!!Firma dynamicznie sie rozwija,praca dla osob kreatywnych i inteligentnych.Wynagrodzenie placone wg ustalen.Wysokosc zarobkow najwyzsza w zawierciu jesli wykonuje sie swoje zadania i chce sie rozwijac.Pracuje kilka lat a opinie ktore czytalem to chyba o jakiejs innej firmie a nie o mojej. pozdrawiam(usunięte przez administratora)

zxcvbnm,

nie zgodzę się z powyższym, że nie zabłysnęli inteligencją czy talentem , po prostu niektórzy ludzie nie pozwolą sobie na to aby (usunięte przez administratora) czy pracowaĆ w nieludzkich warunkach, ciekawe czy byś sam autorze powyższego poszedł pracować za 1200zł na miesiąc na umowę zlecenie do tego przynieś wynieś pozamiataj WĄTPIĘ! pożal się boże wypowiedź.

Fajna opinia, dzięki, ale to niestety żaden z moich pracowników, pewnie ktoś z tego serwisu \"rzuca nożyczki\" by ci negatywnie nastawieni się odezwali.Z moich obserwacji tego serwisu i znajomości ocenianych firm mogę stwierdzić, że opinie w serwisie są bardzo często nieprawdziwe i krzywdzące uczciwych przedsiębiorców przez ludzi zwolnionych, którzy jedynie w tym serwisie mogą bezkarnie atakować, a w realnym świecie niewiele mają do powiedzenia, nie błysnęli talentem i inteligencją i dlatego zostali zwolnieni. Wszędzie dobrze się pracuje, jak jesteśmy dobrzy pozdrawiam Paweł Michniewski

Zostaw opinię o Michniewski Firma Handlowo-Usługowa - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michniewski Firma Handlowo-Usługowa