Bulba S.C.

Opinie o Bulba S.C.

dorian

ciężko było wyegzekwować wynagrodzenie na czas i w jednym kawałku, relacje między pracownikami 5+ ale z właścicielami bywało różnie, żadnych bonusów, zachęty, brak rozwoju, to raczej praca przejściowa dla osób które szukają czegoś więcej, tak parę lat temu było, teraz to nie wiem czy w ogóle zatrudniają jakiś ludzi, podobno sami właściciele zostali

Czy firma Bulba S.C. jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Bulba S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bulba S.C.