Dekobau Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Dekobau Sp. z o.o. w Organizacji

Przemo Staszek Marek

Super Firma

xyz

Wypłaty w ratach, mega chaos i bałagan, wszystko robione na ostatnią chwilę - więc jakość raczej kiepska. Zdecydowanie odradzam!!!

rudi

firma rozwija sie ale nie z pożytkiem dla pracowników , ponad połowa chłopaków pracuje na umowy o dzieło bez zadnego ubezpieczenia , na wypłaty trzeba czekac w kilku ratach nawet po miesiac czasu , żenada aby w tych czasach ludzie musieli prosic sie o wlasne pieniadze.

Szukasz pracy?

Zenek

No spoko, tylko straszny bałagan, wszyscy zajmują się wszystkim, każdy musi być uniwersalny i tak naprawdę to nie ma specjalisty z żadnej dziedziny. Mimo wszystko polecam.

Zostaw opinię o Dekobau Sp. z o.o. w Organizacji - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekobau Sp. z o.o. w Organizacji