Magic Sound Anna Klepuszewska

Koszalin

Opinie o Magic Sound Anna Klepuszewska

gość

Opinia użytkownika adam nie jest zgodna z treścią i narusza dane osobowe właściciela firmy Magic Sound (usunięte przez administratora) (Art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych). Wszelkie kroki prawne zostaną kierowane na drogę sądową, a osoba pociągnięta do odpowiedzialności karnej. W rozumieniu art. 6 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.; dalej „u.o.d.o.”). Uznanie adresu IP za danę osobową sprawia, że możliwe jest uzyskanie takiej informacji, jeżeli spełnione zostaną przesłanki ustawy o ochronie danych osobowych.

adam

ta osoba to jedne wielki złodziej tak jaki jej rodzina która sprowadzała samochody i okradał ludzi np podrabiali podpisy za właścicieli którzy nie byli za granicą a jakby buli nasłałem na nich cba oraz policje to są złodzieje cała rodzina

Zostaw opinię o Magic Sound Anna Klepuszewska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magic Sound Anna Klepuszewska