Elvis Van Tomato Production Daniel Potasz

Szczecin

Opinie o Elvis Van Tomato Production Daniel Potasz

anonimowy

NIEWYPŁACALNY! Stanowczo odradzam, jeśli nie chcą się Państwo natknąć na nieuczciwego pracodawcę. Wszystko na początku wygląda bardzo w porządku, później okazuje się, że to równia pochyła. Proponuje pracę na czarno, nie odprowadza składek. Proszę uważać.

poszukiwacz prawdy
@anonimowy 04.03.2016 10:57

Mercedes GL450CDI nr rej. ZS222AJ za 270 tys. zł w leasingu też się nie spłacił ale właściciel nie doczekał się jego zwrotu? Życzliwa "wiewiórka" może wie gdzie to dość duże auto zostało artystycznie upłynnione?? Wdzięczny właściciel potrafi ładnie podziękować- j.kowalski39@yahoo.com

Zostaw opinię o Elvis Van Tomato Production Daniel Potasz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elvis Van Tomato Production Daniel Potasz