Magmar Zakład Usługowy

Rumia

Opinie o Magmar Zakład Usługowy

Sprawiedliwy

Firma nie posiada aktualnego adresu , telefon stacjonarny nie działa ,telefon komórkowy wyłączony .Nie polecam bo nie ma czego polecać . (usunięte przez administratora) właściciel firmy nie odbiera telefonów

Andrzej

W firmie Magmar która mieści się w Rumi pracowałem 6 lat.O firmie i o pracownikach z którymi pracowałem jako konserwator mogę tylko chwalić właściciel pan [usunięte przez admina] jest dobrym szefem,wymagającym,słownym i dbającym o pracowników.Z tego zakładu poszedłem na emeryturę.

Zostaw opinię o Magmar Zakład Usługowy - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magmar Zakład Usługowy