Opinie o Piotr Mrówczyński Glanc 2 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piotr Mrówczyński Glanc 2. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Mrówczyński Glanc 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Mrówczyński Glanc 2 w Kraków

Polecam

Renata

Polecam pracę w tej firmie.

Dorota

Polecam pensja na czas. Praca w porządku.

Holiday

Pozdrawiam . Nie mogę się doczekać.

To zdecydowanie jedna z najbardziej sk urwia łych firm. Właściciele mrówczyńscy nie wywiązujący się ze swych obowiązków, nie płacący swoim pracownikom. Pracownicy glanc 2 od lat skarżą się nawet lokatorom obiektów w których sprzątają albo i nie sprzątają wcale, że nie dostają wypłat oraz że zbk zabronił im sprzątać na danych obiektach. zbk rzecz jasna jako że jest pionierem przestępczości w tym mieście pobiera opłaty pomimo tego, że w pewnych obiektach tak zwanego utrzymania czystości nie ma w ogóle. Zostaniecie zlikwidowani tj. zbk. Banda sq urwy śmie ci.

Samobójstwo?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Holiday

Ty pazdur właśnie się przyznales do wpisywania tych komentow. Widzę że piszesz w mojej osobie ise odpisujesz sam. POZDRÓW STARĄ

A poza tym jesteś największym nierobem jakiego znam.

Tomek Ruczaj

Włodarczyk,po pierwsze przestan kłamać na temat firmy,po drugie zararabiasz 3tys na miesiąc,a nawet na fajki nie masz,bo ci baba wszystko zabiera,a po trzecie są to brednie wyssane z palca.jak byś był ogarnięty,to byś wiedział ze pani Monika Koordynatorem juz nie jest.ja jakoś pracuje w tej firmie,i twoje słowa nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości.a co do Piotra czy jego Mamy Marii,to swoja inteligencja im nawet do piet nie dorastasz.szkoda mi cie,ze upadles tak nisko,bo jak tu pracowales,to złego słowa nie mowiles.proponuje ci leczenie na nogi,bo na twoja głowę obawiam się ze jest juz za luźno.nie będę wdawał się z toba w polemikę,bo szkoda mojego czasu.

@Tomek Ruczaj

pocaluj mnie w dupie widzę że dołączyłes do klanu mrowczynskich, ciekawe na ile nie robię francowaty, syfulusie

Ok

Kierownictwo na Ruczaju to wielkie nieporozumienie.Kierowniczka Pani Monika,ma teraz pomocnika do kierowania aż trzema ludźmi na terenach zewnętrznych,panią irenke,obie panie to rodzina.Ubliżanie pracownikom,(usunięte przez administratora),jest tam na porządku dziennym.brak wody mineralnej na upalach,gdzie kodeks pracy,reguluje ta kwestie,kierownictwo na Ruczaju,bez szczelnie wmawia,ze pracownik na upalach w wodę mineralna,ma sie zaopatrzyć w własnym zakresie.wypłaty nigdy nie są wypłacane na czas,totalna Ignorancja Pracowników oraz ich praw. Zarobki 400zl miesięcznie za blok,a trzeba harowac jak Wół. pani Monika wraz z Irena,potrafi w ciągu godziny 10razy przy lecieć do pracownika,co chwile zmieniając swoje decyzje,czym irytuje pracowników i doprowadza ich do złości.nowi pracownicy sie nie pojawia,dopuki te dwie panie będą kierowały na Ruczaju Ludzmi.odradzam każdemu podejmowanie pracy w tej firmie,a zwlaszcza na osiedlu szkoda zdrowia,za tak marne zarobki,o które trzeba sie prosić .A szefowa Maria. M popiera wszystko. Były Pracownik Ruczaju/ Pawel

Michal

(usunięte przez administratora)k zatrudniony od lipca 2017,ucieklem od pana 10czerwca 2018.zaraz po wypłacie,teraz sobie PAN mnie przypomina??????????????????????????????????????? Zarabialem u pana za dwa potężne bloki 1100. Napisać panu jeszcze które?????????? Prosze bardzo. Kobierzynska 93 i Grota Roweckiego 47.dalej PAN nie wie kto?????????????? To zapraszam do mnie na myjnie,chętnie z panem porozmawiam,jak mnie oszukaliscie,i za 7dni w czerwcu wyplaciliscie mi 115zl.tutaj zarabiam 3tys na miesiąc i co najważniejsze jestem szanowany. Dalej PAN nie kuma??????????? Zapytać pani Moniki,ona panu powie o kogo chodzi. Nikt przynajmniej mną tu nie pogania,jak miało to miejsce w waszej firmie.życzę powodzenia,i nie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok
@Michal

Za to ja cię pozdrawiam.

Piotrek

Praca w tej firmie jest ok każdy pracodawca wymaga nie pasuje to się nie zatrudniają.

Ja mam dobre doświadczenia z pracą w tej Firmie, praca w porządku i pieniądze też zawsze były wypłacana. Umowa i ubezpieczenie zapewnione. Polecam

@Paweł

Ja też polecam

Polecam

Staszek

Moje doświadczenia w tej firmie są pozytywne. Polecam

Pati

Super Kontakt z brygadzistką. Taka czarna uprzejmą pani. Polecam pracę na Przyzby

Xxx
@Pati

Haha śmieszne pewnie sami to napisali ????????????

Najbardziej fałszywa firmą w Krakowie. Środki czystości dostarczane raz na trzy miesiące, i to w takich ilościach, że jaki zabraknie, to czeba sobie samemu dokupić. Najlepszym wyjściem byłoby zaprosić do ośrodków zdrowia które ma ta firmą pod sobą SANEPID.

Zenek

Tworzenie teorii spiskowej to nie w tej firmie. Za dobra prace nikt nie potrąca.

Bartek

Pracowniczka z ruczaju

Zlodziejska firma brak wyplaty na czas . brygada koszacych to zwykli zlodzieje paliwa kordynatorzy to zlodzieje biora np nowego mopa a pracownikowi.daja starego. Plyn dostawałam rozcienczony z woda porazka!!!

Sebastian

Najbardziej obłudna firma sprzatajaca w Krakowie.wyplaty od początku roku 2018 nigdy nie sa wyplacane na czas.Pracownicy sprzatajacy tereny zewnetrzne,nie dosc ze zarabiaja marne grosze (400zl) za jeden wiezowiec miesiecznie,to jeszcze trafiaja na Brygadzistow,którzy nimi nie powinni byc,bo nie maja pojecia,ile moze w danym dniu jeden czlowiek zrobic.(przyklad: Ruczaj.ulice Grota Roweckiego i Kobierzynska.Pani,ktora tam kieruje ludzmi,ma wymagania ktore sa nie mozliwe do zrealizowania) nie polecam podejmowania pracy w tej firmie,bo nie dosc ze czlowiek zarabia tam marne grosze,to chodzi nerwowy w pracy bo wszystko chcieli by miec zrobione w jeden dzien.

tom

Oceniam pozytywnie. Pensja wypłacone na czas i raczej nie ma się do czego przyczepić.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Mrówczyński Glanc 2 - Kraków

• Jak się pracuje w Piotr Mrówczyński Glanc 2?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Mrówczyński Glanc 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Mrówczyński Glanc 2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr Mrówczyński Glanc 2?

Kandydaci do pracy w Piotr Mrówczyński Glanc 2 napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr Mrówczyński Glanc 2
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wacława Lipińskiego 16 lok. 1
    30-349 Kraków