Mk Iluminacje Polska Sp. z o.o. Dekoracje Świetlne

Bielsko-biała

Opinie o Mk Iluminacje Polska Sp. z o.o. Dekoracje Świetlne

luna

na każdym stanowisku jest tak samo - jako grafik będziesz harował 10-12 godzin dziennie przy komputerze z możliwością wybrania sobie wolnych godzin w jakimś tam terminie(zapomnij o premii) a w wolnej chwili (której nie ma) będziesz taszczył paczki na magazynie bo nawet magazynier sie już dawno z tej firmy zwolnił... na koniec kopa w [usunięte przez moderatora]

drako

Możecie coś więcej powiedzieć na jakich stanowiskch itp wysłałem tam cv na grafika...

gargamel

zgadzam sie w zupełności z Bingo.

Bingo

a ja nie polecam: brak organizacji, słabe zarobki, kompletny brak profesjonalizmu u szefów - jedny słowem stres i praca 24h na dobę i nie ma co liczyć nawet na dziekuję nie mówiąc już o wynagrodzeniu materialnym. Pracownicy sami odchodzą...

Zostaw opinię o Mk Iluminacje Polska Sp. z o.o. Dekoracje Świetlne - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Iluminacje Polska Sp. z o.o. Dekoracje Świetlne