Grafis Komunikacja Wizualna

Gdańsk

Opinie o Grafis Komunikacja Wizualna

ktoś

Nie polecam tej \"firmy\", do rozmów kwalifikacyjnych podchodzą nie profesjonalnie, nie ma przebiegu informacji pomiędzy pracownikami. O właścicielu lepiej nie wspominać, brak poziomu, klasy i zwykłej przyzwoitości. Stanowczo nie polecam, lepiej szukać dalej.

iks

Nie polecam, szefostwo nerwowe, dyskryminuje, zadufane w sobie, chcieliby super pracownika za marne grosze. Praca na granicy mobbingu, jedynie placa o czasie...

Zostaw opinię o Grafis Komunikacja Wizualna - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafis Komunikacja Wizualna