Stylweiss Agencja Handlowo-Reklamowa Elżbieta Biernacka-Weiss

Lubin

Opinie o Stylweiss Agencja Handlowo-Reklamowa Elżbieta Biernacka-Weiss

doswiadczony

Mam inne doświadczenia. Znam ludzi którzy tam pracują po kilka i kilkanaście lat.Więc jak widać nie jest aż tak źle:-). Może niektórzy mało się angażowali w sprawy firmy a tylko udawali pracowników.

PoProstuCzłowiek

Nie przesadzaj, oni bija kase na krzywdzie niepełnosprawnych, pracowałem tam i [usunięte przez moderatora] na każdym kroku. Nie polecam

Zostaw opinię o Stylweiss Agencja Handlowo-Reklamowa Elżbieta Biernacka-Weiss - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stylweiss Agencja Handlowo-Reklamowa Elżbieta Biernacka-Weiss