Proad Magdalena Biegańska-Robakowska

Poznań

Opinie o Proad Magdalena Biegańska-Robakowska

gacek

[usunięte przez moderatora] niepłacą na czas,niepłacą zusu - warunki pracy straszne, wykorzystują pracownice maksymalnie, warsztat pracy jedna na drugiej niemożna przejść miedzy maszynami gdzie jest Inspekcja Pracy w Poznaniu,Straż pożarna -żadnych warunków bezpieczeństwa a warsztat mieści sie na parterze bloku przy ul. łakaszewicza 38,do góry są mieszkania niedaj BOŻE pożaru o który jest tam łatwo - dużo materiałów łatwopalnych

oszukana pracownica

Chyba sama właścicielka wpisała tę opinię... Nie polecam pracodawcy, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec pracownika. Pensja może na czas, ale ZUS od przypadku zapłacony... Spora część pracownic musi dochodzić swoich praw w sądzie. Nie polecam!

Zostaw opinię o Proad Magdalena Biegańska-Robakowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proad Magdalena Biegańska-Robakowska