Plexiform Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lech Michalczewski

Marki

Opinie o Plexiform Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lech Michalczewski

kosta

Dodam też że omijać jako kontrahenta. Właściciel zamiast poprosić o realizację zlecenia to wystawia żądania, przeklina i krzyczy do telefonu (ham i prostak)... Szczerze nie polecam.

kosta
@kosta 24.08.2015 10:51

cham chyba miało być (nie wiem bo nie używam zwykle takich słów

tomekbonld

Bardzo prosze omijac ta firmę.Jest ona niewypłacalna i jest bezposrednim spadkobierca bankruta Plexiform z Bojano

Zostaw opinię o Plexiform Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lech Michalczewski - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plexiform Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lech Michalczewski