Anvis Szewczyk & Szewczyk sp.j.

Rokietnica

Anvis Szewczyk & Szewczyk sp.j.
6 5

Opinie o Anvis Szewczyk & Szewczyk sp.j.

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o Anvis Szewczyk&Szewczyk Sp.j. jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

Były Pracownik

Miło wspominam pracę w Anvisie, niestety musiałam się przeprowadzić, więc i pracę trzeba było zmienić. Pieniadze zawsze na czas, fajna atmosfera - czasami az za luźna:-)Co ważne nikt mi nigdy nie robił problemu jak musiałam się zajać chorym dzieckiem i wziać wolne na parę dni. Naprawdę solidna firma.

Pracuje tu od niedawna, spoko atmosfera, ciekawa praca. Pieniadz sie zgadza i na czas.

Nick2

Pan gość chyba troszkę przesadził.. super atmosfera w pracy, bardzo ciekawa branża a co do szefa - bardzo uczciwy człowiek. Jeśli chodzi o gratyfikację pracy - moim zdaniem jest proporcjonalna co do starań i zaangażowania. Polecam !

Nick

Smutne to, ale prawdziwe. Z drugiej strony chyba się "Gościu" pomyliłeś o jedno "0" i jeszcze trochę, jeśli chodzi o zarobki pana prezesa.

Gość

Firma dobrze prosperująca, ale prezes firmy to chodząca kpina! Od lat zero podwyżek, obiecuje pracownikom złote góry, po czym nic z tego nie ma miejsca w realu. Prowizje, których nigdy nie bylo i nie ma. Jak ktoś chce w miare stabilnej pracy z przysłowiowe "2 koła na rękę" to proszę bardzo- to miejsce idealne. Natomiast nie ma się co starać i wychodzić ponad zakres obowiązków. Za takie trakotwanie pracownika praca od -do i z torebką wyjść równo o 16.00. Prezes kpi i okłamuje pracowników, a sam rozbija się super wozami! To jest właśnie janusz polskiego biznesu- plebs ma na mnie robić za 2000 zł a ja będę zarabiał 20 000 zł... Szkoda, bo z firmy odeszło już kilka wartościowych osób.

tom

Fajna branża, w porządku ludzie, sporo wyjazdów zagranicznych, no i uczciwy pracodawca

Zostaw opinię o Anvis Szewczyk & Szewczyk sp.j. - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anvis Szewczyk & Szewczyk sp.j.