Plastic Service S.C. R. Frąckiewicz K. Buczek-Frąckiewicz

Łódź

Opinie o Plastic Service S.C. R. Frąckiewicz K. Buczek-Frąckiewicz

[usunięte przez moderatora] odradzam ta firme

praca

Też jestem zadania, że to bzdura. Bardzo odradzam pracę w tej firmie. Praca jest mocno stresująca ze względu na szefową. Nie potrafi docenić pracy innych, nic jej się nie podoba!

Bzdura! Zaden pracownik by sie tak nie wypowiedzial. Praca jest faktycznie ok ale pracodawca..nie bede na forum wypowiadac sie na temat TEJ osoby..brak poszanowania dla pracownikow z jej strony

Zostaw opinię o Plastic Service S.C. R. Frąckiewicz K. Buczek-Frąckiewicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastic Service S.C. R. Frąckiewicz K. Buczek-Frąckiewicz