Graficon Sp. z o.o.

Opinie o Graficon Sp. z o.o.

Witam Pracowałem tam pod koniec sierpnia. Fakturę mieli wystawić do 10 września, a potem mieli 20 dni na wypłatę wynagrodzenia. Niestety, jest 9 października, a kasy nadal nie mam na koncie. Także nie polecam. Jak dzwoniłem to mówili, że mają 2 tygodnie opóźnienia, czego nie rozumiem, skoro mieli ponad miesiąc na wypłatę wynagrodzenia. Sama praca lekka, ale strasznie nudna i monotonna, do tego płatna 6-8 zł/h, także lipa.

Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie? Czy wypłacają wypłate w terminie tj. do 10 następnego miesiąca?

Zostaw opinię o Graficon Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graficon Sp. z o.o.