Scenart Impresariat Renata Mazur

Kraków

Scenart Impresariat Renata Mazur

Opinie o Scenart Impresariat Renata Mazur

Kamil

@Roman czy mógłbyś rozwinąć swą myśl? Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia, a z chęcią dowiemy się jak najwięcej na temat firmy Scenart Impresariat Renata Mazur. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia. @adam nie obrażajmy innych na tym forum. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Scenart Impresariat Renata Mazur, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Roman

Bardzo źle nie polecam

adam

Bardzo źle, wredna kobieta

adam

Fatalna obsługa, Pani Renata Mazur jest niemałą i niegrzeczna osoba.

Zostaw opinię o Scenart Impresariat Renata Mazur - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scenart Impresariat Renata Mazur