Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk

Kraków

Opinie o Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk

były pracownik

Miałem kiedyś układ z firmą na projekt. Firma po zleceniu nie zapłaciła mi. Dobrze, że nie dostali kodu źródłowego, który miał być przekazany po rozliczeniu. Sądzenie się nic nie dało. Andrzej dobrze mówi - brać zadatek!! Co najmniej w połowie wartości zlecenia.

K.M.K
@były pracownik 27.06.2016 16:22

Po pierwsze co to jest "układ" za projekt? Z pewnością była umowa i specyfikacja szczegółowo opisująca przedmiot umowy i sposób realizacji. Jeśli przedstawiony kod wypełnia w 100% umawianą specyfikację to wtedy umowa zostaje wypełniona i pozostaje tylko przelew. Także ... bliżej nieznany mi "Były pracowniku" , jeśli byłoby zrobione wszystko tak jak w umowie i w zgodzie ze specyfikacją to zapewne pieniądze by się znalazły na Twoim koncie. Jeśli zaś twierdzisz że "sądzenie nic nie dało" to oznacza, że niezawisły Sąd uznał, że to co wg Ciebie (bliżej nieznany mi "Były pracowniku") było projektem zgodnym z umową - w rzeczywistości było próbą naciągnięcia. Pozdrawiam K.M. Kruk

Andrzej

(usunięte przez administratora) Brać zadatek!!

były pracownik
@K.M.K 05.07.2016 14:34
Nie przypominam sobie żadnego Andrzeja, który mógłby mieć do mnie jakiekolwiek pretensje. Także bardzo proszę - jaśniej. Jeśl...

Krzysiu, ty się tak nie rzucaj, tylko bądźcie uczciwi dla swoich podwykonawców, to wszystko będzie dobrze. Płaćcie im jak należy, a nie robicie manianę i wszyscy na tym tracą!!

K.M.K
@były pracownik 11.07.2016 19:26

Ponieważ ja się przedstawiam również proszę o to "byłego pracownika" celem ustosunkowania się do zarzutów. Jeśli nie uzyskam takich danych będę zmuszony prosić administratora o wykasowanie nieprawdziwych wpisów opartych na insynuacjach. P.S. Krzysiu mówi do mnie mama i babcia.

Zostaw opinię o Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk