PolRu Eduard Volkov

Opinie o PolRu Eduard Volkov

joo

UWAGA!!! facet z rosji bez grosza przy duszy obiecuje gruszki na wierzbie a potem kombinuje jak cię wydymac

alosza
@joo 26.03.2015 22:30

fakt miał działalność w wielu miastach długo nigdzie nie mieszka a teraz uciekł do indii ciekawe za co bo firma zawieszona od roku

Zostaw opinię o PolRu Eduard Volkov - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolRu Eduard Volkov