Msl Plus Pl Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji w Organizacji

Opole

Msl Plus Pl Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji w Organizacji

Opinie o Msl Plus Pl Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji w Organizacji

Zarobek 0 zł / m-ce, sprawiedliwość w sądzie wysoka jedynie możliwość egzekwowania należności przez komornika-sądowego zerowa. Nie polecam pracy na żadnym ze stanowisk Msl Plus Pl Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji w Organizacji, a teraz pod nazwą PHU List pl Sp z.o.o to firma przynosząca tylko korzyści dla szefa będąca ponad prawem !! Przykre, ale prawdziwe.

Zostaw opinię o Msl Plus Pl Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji w Organizacji - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Msl Plus Pl Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji w Organizacji