Kombinat Reklamy S.C. Edyta Śniadecka Marcin Śniadecki

Opinie o Kombinat Reklamy S.C. Edyta Śniadecka Marcin Śniadecki

Aurea Dicta

Pracowałem tam krótko ale jedno co mogę powiedzieć: chcieli by robić fajne rzeczy jednak podejście Szefów, dość autorytarne, którzy nie mają wykształcenia plastycznego psuje cały efekt. Wydaje im się, że się znają. Tyle mogę rzec. Atmosfera ok, jednak nawet jeśli uważają, że coś jest nie ok to Ci tego w oczy nie powiedzą. Niby futbolista amerykański ale jakoś bez jaj...

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Kombinat Reklamy S.C. Edyta Śniadecka Marcin Śniadecki. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw opinię o Kombinat Reklamy S.C. Edyta Śniadecka Marcin Śniadecki - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kombinat Reklamy S.C. Edyta Śniadecka Marcin Śniadecki