Karjo Agencja Reklamowa Joanna Karwowska

Łomianki

Karjo Agencja Reklamowa Joanna Karwowska

Opinie o Karjo Agencja Reklamowa Joanna Karwowska

były

Serdecznie nie polecam. Wymaganie skrajnej multifunkcyjności i pracy nawet po 16 godzin na dobę, w zamian za brak umowy, ubezpieczenia i pracę z dnia na dzień lub jej brak. Do tego często praca na wysokości (różne rusztowania, podnośniki koszykowe nawet do kilkunastu metrów itp - oczywiście bez uprawnień i ubezpieczenia, spadniesz to spadniesz, zabijesz kogoś bo Ci spadnie kaseton z dźwigu to zabijesz), brak lojalności wobec pracowników i ogólne zakłamanie panujące w firmie. Nagrywać wszystkie rozmowy i trzymać do ewentualnych sporów, a najlepiej zafundować kontrolę z PIP-u i przerwać ten błogostan.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Karjo Agencja Reklamowa Joanna Karwowska - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karjo Agencja Reklamowa Joanna Karwowska