Kameleon Agencja Reklamowa Marcin Szapert

Lublin

Opinie o Kameleon Agencja Reklamowa Marcin Szapert

Ostrzeżenie

Nie płaci należności z tytułu FA VAT i pobranych towarów. Postępowanie komornicze nie wyjawiło majątku. Nie pracuje, nie pobiera stałych świadczeń, nie uzyskuje stałych dochodów

lublin

Marcin szapert oszust i żłodziej odradzam

lublin sappy marcin dudkiewicz

odradzam kontakty współpracę (usunięte przez administratora)

Artur

Prawda. Pracowalem jakis czas dla tego Pana i po zakonczeniu wspolpracy kontakt z nim sie urwal... od roku nie moge sciagnac zaplaty za wykonana przeze mnie prace

www

Stanowczo odradzam jakiekolwiek kontakty z tym panen [usunięte przez moderatora]. Nie reguluje swoich zobowiazań.

Zostaw opinię o Kameleon Agencja Reklamowa Marcin Szapert - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kameleon Agencja Reklamowa Marcin Szapert